Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Adobe After Effects 2020

Son Güncelleme: 28.01.2020 Saat 22:06:34
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Adobe After Effects 2020 Indir 1


AÇIKLAMA

Adobe After Effects 2020, Windows kullanıcıları için dünya çapında post-işlem yazılımı ve video düzenleme yazılımı yayıncısı olan After Effects olarak da bilinir. Adobe, videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak olan 2020 için After Effects cc’nin son sürümünü piyasaya sürüyor. Olağanüstü filmler ve olağanüstü efektlerle filmler oluşturun. Çeşitli inanılmaz geçişler kullanın, gürültüyü ve arka plan gürültüsünü kaldırın ve deneyiminizi geliştirin.

Adobe After Effects 2020, animasyonlu karakterler oluşturmanızı sağlar. Post prodüksiyon fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olan düzinelerce animasyonlu grafik ve görsel efekt aracı içerir. Animasyonlu başlıklar, krediler ve daha düşük seviyeler oluşturarak videoları geliştirebilirsiniz. Videoları resimlerle birleştirebilir ve kolayca gelişmiş bir patlama oluşturabilirsiniz. After Effects, dünya çapında binlerce profesyonel video üreticisi tarafından kullanılmaktadır. Yazılım öncelikle stüdyolara, film yapımcılarına, film yapımcılarına, video editörlerine ve diğer grafik tasarımcılara yöneliktir.

Adobe After Effects 2020 , güçlü sonuçlar için çok çeşitli filtreler, efektler, geçişler ve diğer video düzenleme araçları sunar. Post prodüksiyonunuz üzerinde tam kontrole sahibim ve logolardan formlara ve karikatürlere kadar her şeyi hareket ettirebilirsiniz. After Effects’in ücretsiz indirilmesiyle, iş projelerinizi kolaylaştırmak için gelişmiş hazır ayarları kullanabilirsiniz. Çizimlerle oynayın ve videolardan ve filmlerden nesneleri silin. Yazılım yüzlerce ön ayar içerir. Bu son sürümü yükledikten sonra, çeşitli özellikleri ve araç setlerini keşfedebilirsiniz.


GÖRSELLER & VİDEOAdobe After Effects 2020 Indir 2

Sürüm: 2020 v17.0.2.26 (x64)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir