Adobe After Effects 2020

Adobe After Effects 2020 Indir 1


AÇIKLAMA

Adobe After Effects 2020, Windows kullanıcıları için dünya çapında post-işlem yazılımı ve video düzenleme yazılımı yayıncısı olan After Effects olarak da bilinir. Adobe, videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak olan 2020 için After Effects cc’nin son sürümünü piyasaya sürüyor. Olağanüstü filmler ve olağanüstü efektlerle filmler oluşturun. Çeşitli inanılmaz geçişler kullanın, gürültüyü ve arka plan gürültüsünü kaldırın ve deneyiminizi geliştirin.

Adobe After Effects 2020, animasyonlu karakterler oluşturmanızı sağlar. Post prodüksiyon fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olan düzinelerce animasyonlu grafik ve görsel efekt aracı içerir. Animasyonlu başlıklar, krediler ve daha düşük seviyeler oluşturarak videoları geliştirebilirsiniz. Videoları resimlerle birleştirebilir ve kolayca gelişmiş bir patlama oluşturabilirsiniz. After Effects, dünya çapında binlerce profesyonel video üreticisi tarafından kullanılmaktadır. Yazılım öncelikle stüdyolara, film yapımcılarına, film yapımcılarına, video editörlerine ve diğer grafik tasarımcılara yöneliktir.

Adobe After Effects 2020 , güçlü sonuçlar için çok çeşitli filtreler, efektler, geçişler ve diğer video düzenleme araçları sunar. Post prodüksiyonunuz üzerinde tam kontrole sahibim ve logolardan formlara ve karikatürlere kadar her şeyi hareket ettirebilirsiniz. After Effects’in ücretsiz indirilmesiyle, iş projelerinizi kolaylaştırmak için gelişmiş hazır ayarları kullanabilirsiniz. Çizimlerle oynayın ve videolardan ve filmlerden nesneleri silin. Yazılım yüzlerce ön ayar içerir. Bu son sürümü yükledikten sonra, çeşitli özellikleri ve araç setlerini keşfedebilirsiniz.


GÖRSELLER & VİDEOAdobe After Effects 2020 Indir 2

Sürüm: 2020 v17.0.2.26 (x64)

1206 kez indirildi