Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Age of Empires 3

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:03:39
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Age of Empires 3


AÇIKLAMA

Microsoft Studios, ilk kez bir anıtsal koleksiyonda size üç destansı Age of Empires III oyunu getiriyor. Yeni Dünya’daki yeni toprakları keşfetmek isteyen güçlü Avrupa güçlerine komuta; veya doğuya doğru Asya’ya atlayın ve iktidar mücadelelerinin sonucunu belirleyin.

Age of Empires 3 Torrnet İndir

Farklı Dünya medeniyetleri: İmparatorluklarını genişletmek ve dünyalarını kontrol etmek için mücadele etmek için Avrupa, Asya veya Kızılderili gibi çeşitli benzersiz medeniyetlerden birine liderlik edin. Güçlü liderlerin önderlik ettiği her uygarlığın kendine özgü grupları, orduları ve harikaları ve aynı zamanda kültürün mimari tarzını yansıtan binaları olacak.
Yeni Dünyanın unsurlarını kullanın: Yerli Amerikalılarla müttefik olmak da dahil, sömürge zamanının unsurlarından yararlanın. Oyuncular Amazon yağmur ormanlarında yeni kaynaklar keşfedebilir, Karayip adalarındaki gömülü hazineleri geri alabilir, Büyük Ovalarda bizon avı yapabilir, ticaret yolları oluşturmak için yarışabilir ve New England sahilini güçlendirebilir.
Yeni oyun öğeleri: “Age of Empires III”, “Empires Çağı: Asya Hanedanları” nın yenilikçi oyununa genişletmek, klasik “Empires Çağı” oyun stillerinin remikslerini içeren rastgele harita stilleri kazanma ve satma yöntemlerini tanıtacak ve 15 yeni Asya Harikaları.
Farklı medeniyetleri keşfedin: İngilizler olarak oynayın ve yıldız bir ekonomiye sahip olun ya da Fransızlar ve Yerli Amerikalılarla kolayca müttefik olun. İspanyol olarak oynamayı seçin ve ana ülkeden Avrupa’da daha fazla destek alın. Oyuncular, sekiz uygarlıktan biri olarak oynama seçeneğine sahiptir, ancak hangisi seçilirse seçilsin, oyunculara benzersiz ve tatmin edici bir deneyim garanti edilir.
Heyecan verici yeni tek oyunculu savaş: Tarihi, uygarlığa dönüş


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri ;
İşlemci: Pentium III or Athlon
İşlemci Speed: 1.4 GHz or greater
RAM: 256 MB
Video card: 64 MB ekran kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri ;
İşlemci: Pentium 4 or Athlon XP
İşlemci Speed: 2.2 GHz
RAM: 512 MB
Hard drive: 2 GB harddisk alanı
Video card: 128 MB ekran kartı


GÖRSELLER & VİDEO

Age of Empires 3Age of Empires 3Age of Empires 3

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir