American Truck Simulator Utah

American Truck Simulator Utah


AÇIKLAMA

American Truck Simulator , ekonomik strateji unsurlarıyla dolu uzun mesafeli bir sürücünün harika bir simülatörüdür. Oyun, yorulmadan çalışan ve yolu takip eden büyük çelik canavarların sürücüsü olarak kendini deneyebilecek. Bir torrent takipçisinin yardımıyla American Truck Simulator’ı indiren kullanıcı, kişisel bilgisayarının yakınında rahat bir sandalye bırakmadan kendisini California’nın güneşli sahilinde bulacak. En kalabalık ülkede – Amerika Birleşik Devletleri’nde çarpıcı yerlerde arabasında gezilerin tadını çıkarabilecek.

Oyuncunun vize ve pasaport yapmasına gerek yoktur, çünkü güzel deniz kıyılarının, büyük dağların, büyük çayırların, sonsuz çöllerin ve geniş yolların tadını çıkarmak için doğrudan arabasının penceresinden yapabilir. Sürücü ehliyetine bile sahip olması gerekmez, çünkü oyundaki tek gereksinim büyük bir sürücü olma arzusudur ve büyük başlangıçlar için susuzluktur. Kullanıcı, burada sunulan çeşitli kamyonlardan biri lehine bir seçim yapabilir ve Amerika’nın genişliklerini yorulmadan sürmek için bolca. Onlarla birlikte, oyuncu, büyük şehirlerde keskin bir şekilde serpantin veya manevra yapacağı zaman, arabanın tüm gücünü kendi cildinde hissedecek. Ayrıca, çeşitli kargo taşıma yolları ve mümkün olan en kısa sürede taşınması gereken en egzotik ürünler vardır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Dual core İşlemci 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Depolama: 120 MB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci: Quad core İşlemci 3.0 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760-class (2 GB)
Depolama: 120 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

American Truck Simulator Utah
American Truck Simulator Utah
American Truck Simulator Utah


İNDİRME LİNKLERİ:
American Truck Simulator Utah İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


383 kez indirildi