Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Amnesia The Dark Descent

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:39:41
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Amnesia The Dark Descent indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Kalan son hatıralar karanlıkta kayboluyor. Aklın bir karmaşa ve sadece avlanma hissi kalıyor. Kaçmalısın. Uyanık… Uzaktaki çığlıklar duyulurken dar koridorlardan geçersiniz. Yaklaşıyor. Keşfedin… Sürüklenen ayak sesi mi? Yoksa aklın sana oyun mu oynuyor? Tecrübe… Karanlığın içinden bir şey çıkıyor. Yaklaşıyor. Hızlı. Hayatta …

Geçmişiyle ilgili hiçbir şeyi hatırlamadan, ıssız bir kalede uyanırken Daniel’in ayakkabılarına adım atın. Ürkütücü yolları keşfederken, Daniel’in en sıkıntılı hatıralarına katılacaksınız. Korku sadece dışardan değil içeriden de geliyor. İnsan ruhunun karanlık köşelerinde rahatsız edici bir koku bekliyor. Amnezi: Karanlık İniş, ilk kişi hayatta kalma korku. Daldırma, keşif ve kabus içinde yaşama hakkında bir oyun. Seni öze çekecek bir deneyim. Tamamen fiziksel olarak simüle edilmiş bir dünya kullanarak, en gelişmiş 3D grafikleri ve dinamik bir ses sistemini kullanarak, oyun sizi çekmeye çalışırken hiçbir şey atmıyor. Oyun başladıktan sonra baştan sona kontrol sizde olacak. Kesim sahneleri veya zaman atlamaları yoktur, ne olursa olsun ilk elinize ne olacak. Tehlikenin her köşenin arkasında gizlenebileceği tehlikeli bir dünyaya atılacaksınız. Hayatta kalmanın tek yolu saklanmak, koşmak ve zekâlarını kullanmak. Hayatta kalmak için gerekenlere sahip misiniz?

– Amnezi: Karanlık İniş ve DLC’sini içerir, Amnezi: Justine.
– IGN’nin “2010 En İyi PC Korku Oyunu ve 2010 En İyi PC atmosferi” ödülü kazandı.
– Deliliğin derinliklerinde ve insan duygularının karanlık tarafında heyecan verici bir yolculuk.
– Tamamen simüle edilmiş bir dünyaya sahip olan özellikler dinamik bir ses sistemi sayesinde daha da etkileyici hale geldi.

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: 1.5Ghz – Low budget CPUs such as Celeron veya Duron needs to be about twice the CPU speed
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: Radeon 9600/GeForceFX – Integrated graphics and very low budget cards might not work.
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

GÖRSELLER & VİDEO

Amnesia The Dark Descent indir 2.jpgAmnesia The Dark Descent indir 3.jpgAmnesia The Dark Descent indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir