Ancestors: The Humankind Odyssey

Etiketler: Ancestors The Humankind Odyssey torrent, Ancestors The Humankind Odyssey torrent indir, Ancestors The Humankind Odyssey full indir, pc, crack

 

Ancestors The Humankind Odyssey torrent
Ancestors: The Humankind Odyssey


AÇIKLAMA

The Humankind Odyssey, Assassin Creed’in yaratıcısından bu heyecan verici yeni macerada klanınızı bir sonraki nesle ilerletmek için Keşfet, Genişlet ve Evrimleştiğiniz üçüncü şahıs açık dünya hayatta kalma oyunudur.

İnsanlığın bildiği en inanılmaz odyssey’e çıkın: insanın evrimi. 10 milyondan 2 milyon yıl öncesine kadar, Afrika’daki Neojen döneminde yolculuğunuza önümüzde başlayın. Ormanda ağaç dallarından sallanmaktan altın savan otlaklarında avı takip etmeye kadar güzel ama acımasız bir dünyayı keşfedin. Bilgiyi gelecek nesillere aktarmak için av araçlarından avcılara karşı kaçamak taktiklerini geliştirmeye kadar hangi özelliklerin öğrenileceğini ve bileyileceğini belirleyin. Tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi, hayatta kalmak ve yolunuza gelebilecek herhangi bir tehlike ile yüzleşmek için enerjiye sahip olduğunuzdan emin olun.

Klanınızı büyütün ve insan evriminin kritik evrimsel aşamalarında ilerledikçe sayılarda güç bulun. Seçimleriniz klanınızın hikayesini yazacak ve evriminizde hayatta kalıp kalamayacağınızı belirleyecektir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 Sp1 64-bit
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (4GB) or Radeon HD 7950 (3GB)
İşlemci: Intel Core i5-2500K or AMD Phenom II X6 1100T
Depolama: 8 GB

Önerilen sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
Ekran Kartı: GeForce GTX 980 (4GB) or Radeon RX 480 (8GB)
İşlemci: Intel Core i7-4770K or AMD Ryzen 5 1600
Depolama: 8 GB


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Ancestors: The Humankind Odyssey İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


3044 kez indirildi