Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Assassin’s Creed 1

Son Güncelleme: 25.01.2020 Saat 11:08:43
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Assassin’s Creed Indir 1


AÇIKLAMA

Assassin’s Creed, 13 Kasım 2007 tarihinde yayınlanan ve Microsoft Windows için tasarlanan Ubisoft tarafından yayınlanan bir Aksiyon oyunudur.Parsel, gerçek dünya olaylarının kurgusal bir tarihinde yer alır ve barış için savaşan Assassinler arasındaki asırlık mücadeleyi takip eder. özgür irade ve kontrol yoluyla barış isteyen Tapınakçıları.Bu Assassin’s Creed 1 Oyunu bu yazıdan ücretsiz olarak indirin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Çift çekirdekli işlemci 2.6 GHz Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4400+ veya daha yükseği tavsiye ediliyor)
RAM: 2 GB (3 GB tavsiye ediliyor)
Ekran Kartı: 256 MB DirectX 10.0– destekli ekran kartı veya DirectX 9.0– ve Shader Model 3.0 destekli veya daha yükseği (512 MB bellekli olması tavsiye edilmiş ).
DVD-ROM sürücü
Hard Disk alanı: 12 GB
Çevresel birimler: Klavye, mouse, diğer opsiyonel kontroller (Windows için Xbox 360 gamepad’i tavsiye ediliyor)


RESİM ve VİDEOLAR

Assassin’s Creed Indir 2 Assassin’s Creed Indir 3 Assassin’s Creed Indir 4


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir