Assassin’s Creed Rogue

 Assassin’s Creed Rogue


AÇIKLAMA

Kuzey Amerika, 18. yüzyıl. Fransız ve Hint Savaşı’nın kaosunun ve şiddetinin ortasında, Assassin Kardeşliği’nin korkusuz genç bir üyesi olan Shay Patrick Cormac, kolonilerin geleceğini sonsuza dek şekillendirecek karanlık bir dönüşüme uğrar. Tehlikeli bir görev trajik bir şekilde yanlış gittikten sonra Shay, karşılık olarak hayatını sona erdirmeye çalışan Assassins’e sırtını döner. Bir zamanlar kardeş olarak adlandırdığı kişiler tarafından bir kenara bırakılan Shay, kendisine karşı dönen herkesi silmek ve nihayetinde tarihin en korkulan Assassin avcısı olmak için bir görev üstlenir. Shay olarak Assassin’den Assassin avcısına yavaş bir dönüşüm yaşayacaksınız. Kendi inancınızı takip edin ve vahşi nehir vadisi olan New York’ta olağanüstü bir yolculuğa çıkın,

Özellikleri

EN İYİ ASSASSIN HUNTER OLUN Assassin’s Creed evrenini Templar perspektifinden yaşayın. Bir Usta Suikastçının ölümcül becerilerine ek olarak, daha önce hiç görülmemiş beceri ve silahlara sahip olan Shay olarak oynayın.

Hem kısa hem de uzun menzilli savaşlar için Shay’ın ölümcül havalı tüfeğini donatın. Özel el bombaları da dahil olmak üzere çeşitli mühimmat kullanarak düşmanları dağıtın, eleyin veya karıştırın.
Geliştirilmiş Eagle Vision ile kendinizi gizli Suikastçılardan koruyun. Çevrenizi sürekli olarak değerlendirmek ve gölgelerde, çatılarda ve kalabalıkta saklanan Suikastçıları tespit etmek için Eagle Vision’ı kullanın.
YAVAŞÇA KOYULUĞA YAVAŞÇA Shay’nin maceralı bir suikastçiden eski kardeşlerini avlamak isteyen acımasız ve kararlı bir Templar’a dönüşmesine tanık olun. İlk önce Shay’i karanlık bir yola sürükleyecek ve onu Assassin Kardeşliği’nin kaderini sonsuza dek değiştirecek bir yola sokacak olayları deneyimleyin. YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ DENİZ OYUNU Geminize, Morrigan’a dökün ve Kuzey Atlantik’in buzlu denizlerinde ve Amerika’nın nehir vadilerinin dar sularında savaşın. Assassin’s Creed Rogue, Assassin’s Creed IV Black Flag’in ödüllü deniz deneyimini temel alarak yepyeni bir oynanışa sahip:

Yeni düşman taktikleri. Geminize binmeye ve mürettebatınızı devirmeye çalışırken kendilerini Suikastçılardan koruyun. Çok fazla mürettebat üyesini kaybetmemek için onlarla hemen savaşın.
Düşman gemilerini yakmak için bir ateş izi bırakan yağ yakma ve sürekli makineli tüfek benzeri ateş verebilen Puckle silahı gibi yeni silahlar.
Olanaklarla dolu bir kutup dünyası. Gizli yerleri keşfetmek için buz tabakalarında dolaşın ve deniz savaşları sırasında buzdağlarını kullanın.
UZUN VE FARKLI DÜNYAYI KEŞFETMEK İÇİN DÜNYAYI AÇIN Shay’ın hikayesi üç benzersiz ortamı keşfetmenize izin verecektir.

Kuzey Atlantik Okyanusu: Bu geniş deniz oyun alanında kutupların soğuk rüzgarlarını ve yükselen buzdağlarını deneyimleyin.
River Valley: Kesintisiz nehir navigasyonu ve yer keşiflerini harmanlayan Amerikan sınırının büyük hibrit ortamı.
New York: 18. yüzyılda var olduğu için dünyanın en tanınmış şehirlerinden biri.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (Sadece 64bit)
İşlemci: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5670 (1 GB) / Intel HD4600
DiretX: 10
HDD: 12 GB Disk alanı
Zamana Göre Ekran Kartı Destek Listesi:
NVIDIA GeForce GTS 450 ve üstü,GeForce 500, 600, 700, 900 serileri
AMD Radeon HD 5670 ve üstü, Radeon HD 6000, 7000, R7, R9 serileri
Intel HD4600, HD5200
Not: Dizüstü bilgisayarda çalışabilir ancak resmi destek yoktur.


RESİM ve VİDEOLAR

 Assassin’s Creed Rogue
 Assassin’s Creed Rogue
 Assassin’s Creed Rogue


İNDİRME LİNKLERİ:
Assassin’s Creed Rogue İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


413 kez indirildi