Assassins Creed Syndicate

 Assassins Creed Syndicate


AÇIKLAMA

Aileye Hoş Geldiniz – Londra, 1868. Sanayi Devrimi, işçi sınıfı hayatta kalmak için mücadele ederken, bir Assassin yeraltı dünyasından savunmaları için toplanana kadar ayrıcalıklı olanların cüzdanlarını şişirir. Dünyanın ilk organize suç ailesine liderlik et. Londra sokaklarını fethet. Egemen sınıfı dizlerine getir. Daha önce oynadığınız oyunlardan farklı olarak, içgüdüsel bir macerada tarih yapın.

Şampiyon adaleti – Genç ve pervasız bir Suikastçı Jacob Frye olarak, becerilerinizi ilerleme yürüyüşünün çiğnemesine yardımcı olmak için kullanın. Fabrikalarda köle emeği olarak kullanılan sömürülen çocukları serbest bırakmaktan düşman teknelerinden değerli varlıkları çalmaya kadar, Londra sokaklarına adaleti geri getirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksiniz.
Londra’nın yeraltı dünyasını yönetin – Londra’yı halk için geri almak için bir orduya ihtiyacınız olacak. Bir çete lideri olarak, sermayeyi Tapınakçıların elinden geri almak için kalenizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini davaya yükseltin.
Yeni bir dinamik dövüş sistemi – Assassin’s Creed Syndicate’te aksiyon hızlı ve acımasız. Bir savaş ustası olarak, düşmanlarınızı vurmak için güçlü çoklu öldürmeleri ve karşı hareketleri birleştirin
Yepyeni bir cephanelik – Düşmanlarla savaşmak için kendi yolunu seç. Gizli Blade’inizle her zaman olduğu kadar gizli olmak için Rope Launcher teknolojisinden yararlanın. Ya da kukri bıçağını ve pirinç muştaları seçerek düşmanlarına düş
Yeni bir ulaşım çağı – Londra’da, sistemli araçlar sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için arabaları sürün, yüksek hızlı trenlerde destansı dövüşlere katılmak için parkour becerilerinizi kullanın veya Thames Nehri tekneleri arasında kendi yolunuzu çizin
Geniş bir açık dünya – Sanayi Devrimi’nin zirvesinde şehri gezdir ve ikonik tarihi figürlerle tanışın. Westminster’den Whitechapel’e Darwin, Dickens, Queen Victoria … ve daha pek çok şeyle karşılaşacaksınız.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit sürümleri)
İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (Shader Model 5.0 ile 2GB VRAM)
Ses Kartı: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit sürümleri)
İşlemci: Intel Core i7 3770 @ 3,5 GHz / AMD FX 8350 @ 4,0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) veya daha yeni GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB VRAM) veya daha iyisi
Ses Kartı: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı


RESİM ve VİDEOLAR

 Assassins Creed Syndicate
 Assassins Creed Syndicate
 Assassins Creed Syndicate


İNDİRME LİNKLERİ:
Assassins Creed Syndicate İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


427 kez indirildi