Assassin’s Creed Unity

 Assassin’s Creed Unity


AÇIKLAMA

Paris, 1789. Fransız Devrimi, bir zamanlar görkemli bir şehri terör ve kaosa dönüştürür. Arnavut kaldırımlı sokakları, baskıcı bir aristokrasiye karşı yükselmeye cesaret eden halkların kanıyla kırmızılaşıyor. Ancak ulus kendini parçaladığında, Arno adında genç bir adam, Devrim’in arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarmak için olağanüstü bir yolculuğa çıkacak. Onun peşinde koşmak onu bir ulusun kaderi için acımasız bir mücadelenin ortasına atacak ve onu gerçek bir Usta Suikastçı’ya dönüştürecek.

Yepyeni Anvil motoruyla güçlendirilen gişe rekorları kıran bayinin yeni nesil evrimi Assassin’s Creed Unity ile tanışın. Bastille’in fırtınasından Kral XVI.

Assassin’s Creed Unity en karanlık saatlerinden biri olan Fransız Devrimi’nde Paris şehrinde geçen bir aksiyon / macera oyunudur. Deneyimi görsel ve mekanik olarak size özel hale getirmek için Arno’nun donanımını özelleştirerek hikayenin sahipliğini ele alın. Destansı bir tek oyunculu deneyime ek olarak, Assassin’s Creed Unity, belirli görevlerde çevrimiçi işbirliği oyunuyla üç arkadaşa kadar oynama heyecanını sunuyor. Oyun boyunca, Fransız tarihinin en önemli anlarından birinde, etkileyici bir hikaye ve size bugünün ışık şehrini getiren nefes kesici bir oyun alanında yer alın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64 bit işletim sistemi gereklidir.)
İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
DiretX: 11
HDD: 50 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64 bit işletim sistemi gereklidir.)
İşlemci: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
DiretX: 11
HDD: 50 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Assassin’s Creed Unity İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


460 kez indirildi