Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Battlefield 2

Son Güncelleme: 25.01.2020 Saat 10:37:17
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

 Battlefield 2


AÇIKLAMA

Battlefield serisinin üçüncü tam oyunu. Battlefield 2, kurgusal bir dünya savaşını geri düşüş olarak kullanarak 21. yüzyılın başlarında gerçekleşir. Oyun Amerika Birleşik Devletleri’ni Çin’e karşı Avrupa Birliği ve kurgusal bir Orta Doğu Koalisyonu ile ittifak ediyor. Oyunun öyküsü ABD ve AB’yi müttefik olarak konumlandırıyor, AB Rusya ile barış anlaşması imzaladı. Çin ve Ortadoğu Koalisyonunun müttefik olduğu bilinmemekle birlikte, şüpheleniliyor. Battlefield 2, ABD ve AB kuvvetleri MEC ve Çin topraklarını ve ABD ve AB bölgelerini istila eden Çin ve MEC ordularını istila ederken birçok farklı savaş cephesinde yer alıyor. Battlefield 2, bataklık alanlarından kentsel ortamlara kadar on beş harita içeriyor. Battlefield 2’deki her haritanın da her biri belirli sayıda 16, 32 veya 64 oyuncuya göre uyarlanmış üç çeşidi var.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP 32-bit
İşlemci: 1.7GHz
Bellek: 512Mb
Ekran Kartı: 128Mb (Pixel Shader 1.4 uyumlu)
DiretX: 9.0c
HDD: 3.9 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

 Battlefield 2
 Battlefield 2
 Battlefield 2


İNDİRME LİNKLERİ:
Battlefield 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir