Battlefield 2

Battlefield 2


AÇIKLAMA

Battlefield 2’de oyuncular üç askeri süper güçten biri için savaşmayı seçecekler: ABD, Çin veya yeni kurulan Orta Doğu Koalisyonu. En son modern silahlarla donatılmış olan oyuncular, PC’deki en büyük çevrimiçi savaşların bazılarında 100’den fazla oyuncu ile büyük çatışmalara girmek için oyunun 30+ aracından herhangi birini kontrol edebilir. Battlefield 2, şehir sokaklarından uzak ormanlara kadar, dünyadaki en kötü şöhretli sıcak noktalarda muazzam, zengin ayrıntılı, yıkılabilir ortamlara sahiptir. Battlefield 2’deki her harita, dünyadaki oyuncu sayısını destekleyecek şekilde ölçeklendirilerek ideal araç-oyuncu oranı ve optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunuyor. Geliştirilmiş takım oyunu özellikleri, oyuncuların resmi bir ekibin parçası olarak ön hatlarda eyleme girmesine izin verir, veya takım arkadaşlarının stratejik saldırılarını yönlendirmek için Komutan Modunda perde arkasında çalışabilirler. Oyun içi başarı ile, oyuncular işe alımdan Genel’e kadar sıralamalarını arttırır ve yeni silahlar, araç çıkartmaları, madalyalar ve daha fazlası dahil olmak üzere ödüllerin kilidini açar. Buna ek olarak, Battlefield 2, modern savaş alanını daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirmek için yepyeni bir oyun motoru ve fizik sistemi sergiliyor. Yeni malzeme penetrasyon özelliği, silahların kompozisyonlarına göre bariyerlerle ateş etme kabiliyetini ölçer ve oyuncuların hayatta kalmak için gizlilik ve kapak arasındaki farkı bilmeleri gerekir. Battlefield 2, modern savaş alanını daha önce hiç olmadığı gibi hayata döndürmek için yepyeni bir oyun motoru ve fizik sistemi sergiliyor. Yeni malzeme penetrasyon özelliği, silahların kompozisyonlarına göre bariyerlerle ateş etme kabiliyetini ölçer ve oyuncuların hayatta kalmak için gizlilik ve kapak arasındaki farkı bilmeleri gerekir. Battlefield 2, modern savaş alanını daha önce hiç olmadığı gibi hayata döndürmek için yepyeni bir oyun motoru ve fizik sistemi sergiliyor. Yeni malzeme penetrasyon özelliği, silahların kompozisyonlarına göre bariyerlerle ateş etme kabiliyetini ölçer ve oyuncuların hayatta kalmak için gizlilik ve kapak arasındaki farkı bilmeleri gerekir.

– Tanklar, helikopterler, hızlı saldırı araçları ve savaş uçakları dahil olmak üzere 30’dan fazla kara, deniz ve hava aracının kontrolünü elinize alın.
– Saldırı, Keskin Nişancı, Özel Operasyonlar, Savaş Mühendisi, Medic, Ağır Silahlar ve Tanksavar birimleri dahil olmak üzere çeşitli asker sınıflarına komuta edin.
– Oyun içi başarı ile, oyuncular yeni silahların, madalyaların ve daha fazlasının kilidini açmak için işe alımdan rütbesini arttırır.
– Haritalar, her seferinde yoğun bir deneyim için savaşa katılan oyuncuların sayısına (16, 32 veya 64) göre ölçeklenir. Çöküş


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP 32-bit
İşlemci: 1.7GHz
Bellek: 512Mb
Ekran Kartı: 128Mb (Pixel Shader 1.4 uyumlu)
DiretX: 9.0c
HDD: 3.9 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Battlefield 2
Battlefield 2
Battlefield 2


İNDİRME LİNKLERİ:
Battlefield 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


457 kez indirildi