Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Battlefield 3

Son Güncelleme: 24.01.2020 Saat 13:14:24
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Battlefield 3


AÇIKLAMA

Savaşı Hissedin! Bu sonbahar, tamamen yeni Frostbite 2 oyun motoruyla güçlendirilmiş, şimdiye kadar oluşturulmuş en fiziksel atıcıyı hissetmeye hazırlanın.

Battlefield 3’te oyuncular seçkin ABD Denizcileri rolüne adım atıyorlar. Kalp atışları yapan tek oyuncu görevleri ve dünyanın dört bir yanındaki farklı konumlarda değişen rekabetçi çok oyunculu aksiyonlar yaşayacaklar. Frostbite 2’nin yenilikçi teknolojisi ile güçlendirilen Battlefield 3, First Person Shooter’ları yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Battlefield 3, DICE’ın en yeni oyun motorunun bir sonraki oyunu olan Frostbite ™ 2’nin gücü ile rekabetin önüne geçti. Bu son teknoloji, Battlefield 3’ün üzerine inşa edildiği temeldir ve üstün görsel kalite, büyük bir ölçek hissi, büyük yıkım, dinamik ses ve inanılmaz derecede gerçekçi karakter animasyonları sunar. Mermiler vızıldıkça, duvarlar parçalandığında ve patlamalar sizi yere attığında, savaş alanı her zamankinden daha canlı ve etkileşimli hissediyor. Battlefield 3’te oyuncular, Paris, Tahran ve New York dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından çeşitli yerlere yayılan tek oyunculu görevleri ve rekabetçi çok oyunculu eylemleri deneyimleyecekleri seçkin ABD Denizcileri rolüne adım atıyorlar.

Özellikleri

Frostbite 2 – Battlefield 3, animasyon, yıkım, aydınlatma, ölçek ve sesi yeni zirvelere taşıyan inanılmaz teknoloji Frostbite 2’yi tanıtıyor. Bu güçlü oyun motoruna dayanan Battlefield 3, oyuncuları çevrelerindeki dünyaya daha önce hiç olmadığı gibi fiziksel ve duygusal olarak daldırıyor.
Savaşı Hissedin – Mermilerin ve patlamaların etkisini hissedin, düşmüş yoldaşlarınızı güvenli bir yere sürükleyin ve silahınızı arazinin neredeyse her yerine monte edin. Battlefield 3’ün en yeni animasyonları, muhteşem görselleri ve gerçek cehennem savaş oyunu duyularınıza saldırır ve iç savaşçıların başka hiçbir FPS gibi yaşamalarını hissettirir.
Eşsiz Araç Savaşı – En iyi çevrimiçi araç savaşı deneyimi, savaş uçağı kara, hava ve deniz araçlarından oluşan etkileyici bir diziyi yönettiği için uygun bir ses patlaması ile daha da iyi hale geliyor.
Kentsel Mücadele – Yarın savaşında yolunuza devam ederken klostrofobik sokaklar, metropol şehirleri ve açık, araç dostu manzaralar da dahil olmak üzere ABD, Orta Doğu ve Avrupa’da ikonik ve beklenmedik yerlere karşı savaşın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İŞLETİM SİSTEMİ:
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Althon X2 2.7 GHz)
Bellek: 2 GB
Sabit Disk: 20 GB
Ekran kartı (AMD): 512 MB RAM ile uyumlu DirectX 10.1 (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 veya 6000 serisi, ATI Radeon 3870 veya daha yüksek performanslı)
Grafik kartı (NVIDIA): 512 MB RAM ile uyumlu DirectX 10.0 (NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha yüksek performanslı NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 veya 500 serisi)
Ses kartı: DirectX Uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Dört çekirdekli CPU
Bellek: 4 GB
Sabit Disk: 20 GB
Ekran Kartı: 1024 MB RAM ile uyumlu DirectX 11 (NVIDIA GeForce GTX 560 veya ATI Radeon 6950)
Ses Kartı: DirectX Uyumlu


GÖRSELLER & VİDEO

Battlefield 3 Battlefield 3 Battlefield 3


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir