Battlefield Bad Company 2

0


AÇIKLAMA

Şimdiye kadarki en muhteşem FPS çok oyunculu deneyime hazır olun! Battlefield Bad Company 2, her biri farklı bir taktik odağı olan 8 büyük sanal alan haritası arasında sınıfının en iyisi araç savaşına sahip muhteşem Battlefield oyununu yeni nesil konsolların ve PC’nin ön planına getiriyor. All Terrain Vehicle (ATV) ve UH-60 nakliye helikopteri gibi yeni araçlar, savaş alanında yepyeni çok oyunculu taktiklere izin veriyor, kapsamlı ayar, bunun bugüne kadarki en tatmin edici araç savaş deneyimi olmasını sağlıyor. Güncellenmiş DICE ‘Frostbite’ motoru ile taktik imha yeni zirvelere taşındı. Oyuncular artık kapaktan delik açarak tüm binaları indirebilir veya kendi yangın noktalarını oluşturabilir, böylece her maçta benzersiz bir deneyim sunar.

Oyuncular ayrıca, özel 2 takım kadrosunda 4 kişilik takımlarda yarışabilir ve özel takım ödüllerinin ve başarılarının kilidini açmak için birlikte savaşabilirler. Doğrudan eyleme geçmek için kadronuzda ortaya çıkın ve yıkıcı etki için RPG ile birlikte izleme dartı gibi araçları kullanın. Savaş alanındaki mükemmellik, başarmak için 50 özel rütbenin yanı sıra kilidini açmak için çok çeşitli pimler, nişanlar ve yıldızlar ile ödüllendirilir. Çeşitlilik ayrıca silah ve araçların özelleştirilebilir kitleri yelpazesine de uzanıyor. 4 farklı karakter sınıfı, 46 silah, 15 gadget, 13 karakter uzmanlığı ve keşfedilecek 15000’in üzerinde kit varyasyonu ile oyuncuların savaşta avantaj sağlamak için tercih ettikleri dövüş stiline ince ayar yapabilecekler.

Bu özelliklerin tümü, türün başka hiçbir yerinde bulunmayan muhteşem ve öngörülemeyen aksiyon anları sunmak için bir araya geliyor. Battlefield Bad Company 2, en iyi haliyle çok oyunculu bir savaş!

Modern savaş alanı gelişiyor ve bir kez daha “B” Şirketi ön cepheye takılıyor. Şimdiye kadarki en popüler çevrimiçi atıcılardan biri olan bu son oyun, daha önce hiç görülmediğinden daha fazla çeşitlilik ve daha fazla yıkım ekliyor.İlk kez, binadaki yerlerin neredeyse tamamını yok edilebilir hale getirerek binaları yerle bir araya getirebileceksiniz. Vietnam’dan beri kan yaralarına sahip ilk Battlefield oyunu olduğu için, sadece daha gerçekçi bir şekilde hasar alan manzara değil.

Tüm yeni araçlara, silahlara ve uzman ekipmanlara rağmen, oyun temel bir oyun stili (saldırı, mühendis, keşif veya doktor) seçmenize ve hemen başlamanıza izin veren önceden ayarlanmış ekipman kitleriyle her zamankinden daha erişilebilir. Geliştirilmiş tek bir oyuncu ve hikaye modu ile bu, modern zamanların kesin çevrimiçi atıcılarından biri olarak yerini almaya hazırdır.

Ana Özellikler
Modern savaş: Şimdiye kadarki en büyük ve en eksiksiz Battlefield deneyiminde daha fazla yıkım, daha fazla silah, daha fazla araç ve daha fazla çeşitlilik bekliyor.
Tamamen imha: Yeni Yıkım 2.0 teknolojisi, bir düşmanın kapağını parçalayarak binaları düzleştirmenize ve “mikro yıkıma” girmenize olanak tanır.
Paketleme ısısı: 200 farklı ateşli silah ve 15.000’den fazla olası kit varyasyonu oluşturmak için özelleştirilebilen 46’dan fazla farklı silah.
Ordu taşımacılığı: Yeni UH-60 Kara Şahin helikopterinden her bir tanımdaki teknelere, tanklara ve zırhlı araçlara kadar karada, havada ve denizde 15 farklı aracı kontrol edin.
Dünyayı görün: Buzlu dağ tepelerinden yoğun ormanlara, kurak çöllere ve tozlu köylere kadar bir Battlefield oyunu için şimdiye kadarki en büyük çeşitlilik.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Bellek: 2GB
Ekran Kartı: 256 MB (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
DiretX: 9 / 10 ve 11 desteği
HDD: 15 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista veya 7
İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Bellek: 2GB
Ekran Kartı: 512 MB (GeForce GTX 260/ ATI Radeon 4870)
DiretX: 9 / 10 ve 11 desteği
HDD: 15 GB Disk alan


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Battlefield: Bad Company 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


341 görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?