Battlefield Hardline


AÇIKLAMA

Nakit yüklü bir güvenlik kamyonu, bir garaja bırakılır ve polisler gelmeden önce sırt çantanıza mümkün olduğunca çok para yatırmak için sadece birkaç saniyeniz vardır. Asansörler için çılgın bir çizgi yaparken sokak faturaları arkanızda titriyor. Çatıya çıktığınızda bir takım arkadaşı zip hattına atlar, ancak daha doğrudan bir rota seçer ve binanın kenarından kuğu dalıyorsunuz. Oluğunuz dağılıyor. Mermiler rahatlık için çok yakın fısıldıyor. Kaldırıma çarptığınız anda kaçış minibüsüne doğru bir sürat koşusu. Sirenler çalıyor. Polisler yolda. İşte o zaman devasa vincin çöktüğünü fark ettiniz. Bu, Battlefield Hardline oyuncusunun hayatında sadece bir gün.

Suç mahallinde arkadaşlarınıza katılmak istiyorsanız kesinlikle Battlefield Hardline Digital Deluxe Edition’ı oyun kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Yeni silahlar, teçhizat ve özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere, çok oyunculu acele etmesini sağlayacak on katı haftalık içerikle sokaklara çıkacaksınız. Ve her hafta açılacak yeni bir Battlepack alacaksınız.Tramatik polisler ve suçlular kampanyası. Dead Space üçlemesinin geliştiricileri Visceral’daki hikaye anlatıcıları tarafından tasarlanan Hardline’ın tek oyunculu hikayesi, sizi epizodik bir suç dramasında dedektif Nick Mendoza’nın yerine koyuyor. Mürettebatınızı yönetin ve intel toplamak, emir almak ve ölümcül olmayan tutuklamalar yapmak için yeni taktikler kullanın. Askeri çatışmalardan suçlu karşılaşmalara geçiş, Kanunun her iki tarafında oynamanızı sağlayan Battlefield’ı hızlı bir şekilde ele alın. Nakitten kurtulmak için binalar arasındaki mükemmel soygunu ve zip hattını çıkarın veya suçluları şiddetli kovalamacalarda patlama hızlarında takip edin ve aşağı indirin – her iki durumda da, eylem sizi ayak parmaklarınızda tutacaktır. Yine de, bu gerçek bir Battlefield deneyimi. Yıkılabilir ortamlar, modern silahlar, yüksek performanslı araçlar ve muazzam karşılaşmalarla kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Yeni modlar, yeni araçlar, yeni stratejiler. Conquest gibi klasik Battlefield modları bozulmadan kalırken, Battlefield Hardline’da dört yeni mod bulunuyor. Zırhlı kamyonlardan nakit çalın ve Heist’te bir kaçış yapın; Kanlı Para’da bir ganimet sandığının kontrolü için savaşın; Hotwire’da suçluları yüksek hızlarda kovalamak; ve kurtarmada rehineleri kurtar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 64-Bit
İşlemci: INTEL Core i5 2.4GHz / AMD Phenom II 2.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB VRAM – ATI Radeon HD 5770 / NVIDIA GeForce GTX 260
HDD: 60 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 8 64-Bit
İşlemci: INTEL Quad-Core İşlemci / AMD Six-Core İşlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 3 GB VRAM – AMD Radeon R9 290 / NVIDIA GeForce GTX 760
HDD: 60 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Battlefield Hardline
Battlefield Hardline


İNDİRME LİNKLERİ:
Battlefield Hardline İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


615 kez indirildi