BeamNG.drive

 BeamNG.drive


AÇIKLAMA

BeamNG. drive, sınırsız imkanlar sunan gerçekçi ve sürükleyici bir sürüş oyunudur. Yumuşak vücut fiziği oyun motorumuz, bir aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak simüle ederek gerçekçi, dinamik davranışa neden olur.

Sürüş hissi otantik ve içten, çarpışmalar gerçekçi ve şiddetli; Ancak fizik, bir klavye veya gamepad ile sürecek kadar erişilebilirken, ödün vermeyen gerçekçilikle birlikte tam bir yarış tekerleği ile orijinalken bile.

BeamNG’deki ortamlar ve araçlar. Sürücü , detaylara olan tutkuyla özenle el yapımı üretilmiştir. Yılların titiz tasarımı, araştırması ve tecrübesiyle, gerçek dünya sürüşü hissini ve heyecanını gerçek anlamda yeniden yaratıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından yayıncılara ya da dış menfaatlere zorunluluğu olmayan küçük bir ekibiz. Kullanıcılarımız ve modding topluluğu bizim önceliğimizdir. BeamNG yapmamıza yardım et. sürücü nihai sürüş deneyimi ve açık ve uzlaşmaz yumuşak vücutlu araç simülatörü olabilir keşfetmek.

Neden BeamNG? oynamalısınız?
Açık dünya araç simülatörü olarak, BeamNG. Sürücü , çok çeşitli araç disiplinlerini kapsayacaktır – bir kutu kamyondaki teslimat görevinden yüksek hızlı ralli yarışına veya imha derbisine kadar her şey. Aracın kişiselleştirilmesi ve ayrıntısı, aracınızı veya kamyonunuzu kendiniz yapmanıza olanak tanır – ağırlığı azaltmak için düzeltin, yükseltin ya da gövde panellerini çıkarın. Polis kovalamacaları, dublör zorlukları ve diğer özel mini oyunlar gibi sadece yarışmanın ve kazaların ötesinde uygulamak istediğimiz birçok farklı oyun türü vardır. Sonunda ısrarcı bir araç sahibi olmak ve

ustalıkla kullanılan kullanılmış araçları satın almak ve bunları çalıştırmak için olayları kullanmak için bir tür tek oyuncu açık dünya kariyer modu elde etmek istiyoruz. Bir şekilde, BeamNG. sürücübir araba veya kamyonla istediğiniz bir şeyi yapmakla ilgilidir – diğer oyunların yapmanıza izin vermediği şeyler . Bir aile sedanında off-road’a gidebilir veya hepsi güzel yumuşak vücut simülasyonu fiziğine sahip bir yarış pistinin etrafına bir teslimat kamyonu fırlatabilirsiniz. Aynı araçları yarış canavarları, derby canavarları ya da off-road behemoth’lar olarak değiştirebilir ya da sadece stoklarını azaltabilirsiniz. Günün sonunda, BeamNG. sürücü size istediğiniz oyunu verir ve sizi eğlenceli ya da ilginç olmadığını düşündüğünüz hiçbir şeyi yapmaya zorlamaz.
Oyunun geleceği ve fizik motorumuz
Oyun ve bilgisayar teknolojimizi iyileştirdikçe, pürüzsüz bir kare hızda eşzamanlı olarak simüle edilebilecek araç miktarı artacaktır. Şimdilik bir seferde 4 ila 6 araba çalıştırabilir, yüksek uçlu dört çekirdekli bir işlemcide kullanabilirsiniz. Her aracın yaklaşık 400 düğümü ve 4000 ışını vardır, bunların tümü saniyede 2000 kez simüle edilir. Orta seviye bir işlemciyle mümkün olan en fazla 8’e eşzamanlı araç sayısını arttırmayı umuyoruz.

Gelecekte çok oyunculu olmaya da bakacağız, ancak herkesin beklediği çok oyunculu deneyimini yaratmamız biraz zaman alabilir. Çok oyunculuya olan talebin farkındayız ve biz de sizin kadar istiyoruz, ancak kısa vadede tek oyunculu kariyer moduna, çeşitli sürüş olaylarına, hataları düzeltmeye ve daha fazla içerik oluşturmaya odaklanıyoruz. Arada yerel ve / veya aynı PC çoklu oyuncusunu uygulayabilmemiz mümkün.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 550 TI
HDD: 4 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 8 64 Bit
İşlemci: Intel i5/i7 veya AMD 6 Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 780
HDD: 4 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

 BeamNG.drive
 BeamNG.drive
 BeamNG.drive


İNDİRME LİNKLERİ:
BeamNG.drive İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


766 kez indirildi