Besiege

Besiege


AÇIKLAMA

Video oyunlarını boş zamanlarında oynamayı seviyor musunuz? Evetse, en iyi dijital yaratım olan Besiege seçeneğini de düşünebilirsiniz. Oyun tamamen arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle oynayabileceğiniz strateji türüne dayanmaktadır. Oyun ayrıca şaşırtıcı oyun, canlı grafikler ve diğer ilginç unsurlarla birlikte geliyor. Tüm bunlar sayısız oyun tutkunu arasında oyunu daha popüler ve talepkar hale getiriyor.

Kuşatma Römorku
Bu oyunda, oyuncuların ordulara rekabet edebilmek için ortaçağ kuşatma motorlarını inşa etmeleri gerekiyor. Bir makine inşa etmek için parçaları ihtiyaçlarına göre seçebilirler. Oyunun her seviyesinde, tamamlamanız gereken bir hedef bulacaksınız.

Öğreticiyi asla atlamayın
Oyunu oynamaya başlamak söz konusu olduğunda, oyun hakkında bir fikir edinmek önemlidir. Öğreticiyi tamamlama yardımı ile yapabilirsiniz. Her şeyden önce, öğreticiye dikkat etmelisiniz ve daha sonra gerçek oyunun üzerinden atlayabilirsiniz. Ayrıca oyunu mükemmel bir şekilde ve aynı zamanda komplikasyonlarla uğraşmadan oynamanıza yardımcı olabilir.

Nasıl oynanacağını öğren
Bildiğiniz gibi, çeşitli tipte araçlar oluşturmanız gerekir. Bu açıdan, oyunun zorluk seviyesi hakkında bir fikir edinebiliriz. Uygun dikkat gösterdikten sonra oyunu her zaman oynamalısınız, aksi takdirde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Oyunu akıllıca oynamayı deneyin ve kazanan olmanıza da yardımcı olabilir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Core 2 Duo
Bellek: 1 GB RAM
DiretX: 9.0c
HDD: 1 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

 Besiege
 Besiege
 Besiege


İNDİRME LİNKLERİ:
Besiege İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


43 kez indirildi