Big Rumble Boxing Creed Champions

Bu sayfamız aracılığı ile Big Rumble Boxing Creed Champions torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Big Rumble Boxing Creed Champions adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Big Rumble Boxing Creed Champions torrent indir

Big Rumble Boxing Creed Champions Torrent Hakkında Bilgi

Boks şampiyonu olmaya hazır mısınız? Ringe girin ve nakavt salonu deneyimiyle boks becerilerinizi gösterin. Creed ve Rocky filmlerinden 20 ikonik karakterden biri olarak dövüşün. Heyecan verici birçok yerde birinci sınıf rakiplerle mücadele et veya arkadaşlarınıza ve ailenize sıkı, bire bir maçlarda meydan okuyun. Herkes için Eşit Şartlarda Boks – Sezgisel, seç ve oyna kontrolleri – Sağlam boks mekaniği – Dinamik boks stilleri ve karma menüleri – Sinematik nakavtlar için dövüşçüye özel oyun bitirici darbeler En Üst Düzey Creed ve Rocky Evreni – İkonik ve benzersiz 20 karakterin efsanevi hikayeleri- Kilitlenmeyen karakterler ve kıyafetler – Tematik mini oyunlarda klasik Creed ve Rocky eğitim fırsatları – Yeni ve orijinal 13 boks arenası Creed ve Rocky’den ikonik Şampiyonlar – Adonis Creed – Rocky Balboa – Apollo Creed – Clubber Lang – Ivan Drago – Viktor Drago ve daha fazlası… Arkadaşlar ve Aile ile heyecan verici Eğlence – Şampiyonunuzu ve mekanlarını seçin – Lokal oyuncu-oyuncu karşılaşması modunda karşılaşma başlatın Size VR platformlar için Creed: Rise to Glory’yi getiren ekip tarafından geliştirilen Big Rumble Boxing: Creed Champions, Survios ve Metro Goldwyn Mayer Studios Inc. arasındaki ikinci işbirliği ve Creed boksunun sürükleyici yoğunluğunu ilk kez konsollara ve PC’ye getiriyor.

Big Rumble Boxing Creed Champions Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Big Rumble Boxing Creed Champions Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Big Rumble Boxing Creed Champions torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Big Rumble Boxing Creed Champions oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Big Rumble Boxing Creed Champions oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi