Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

BioShock 2 Remastered

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:20:47
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

BioShock 2 Remastered


AÇIKLAMA

Orijinal BioShock olaylarından yaklaşık 10 yıl sonra, Rapture salonları bir kez daha geçmişin günahlarıyla yankılanıyor. Atlantik kıyı şeridi boyunca, bir canavar küçük kızları yakalayıp onları deniz altı Rapture kentine geri götürüyor. Oyuncular, yıpranmış ve güzel bir düşmüş şehir boyunca seyahat ederken, Rapture’nin en ikonik denizcisi The Big Daddy’nin botlarına adım atar ve cevapları ve kendi hayatta kalmalarını bulmak için görünmeyen bir düşman peşinde koşarlar. BioShock kurgu kökenlerini genişleten deneyim. Rapture’ın düşüşü sırasında oyuncular, ilk orijinal BioShock’ta keşfedilen sualtı şehri Rapture’deki önde gelen bir Plasmids and Tonics tedarikçisi olan Sinclair Solutions için bir Plasmid test konusunun rolünü üstleniyorlar.

Özellikleri

Genetik Olarak Geliştirilmiş Atıcının Evrimi: Yenilikçi gelişmeler her karşılaşmada yeni derinlik ve boyut getiriyor. Silahları ve Plazmidleri iki taraflı kullanma kabiliyeti gibi yeni unsurlar, oyunculara heyecan verici ceza kombinasyonları yaratma imkânı veriyor.
Rapture’ye Geri Dön: Orijinal BioShock olaylarından yaklaşık 10 yıl sonra geçen hikaye, şimdiye kadar yaratılmış en büyüleyici ve korkunç kurgu dünyalarından birinde epik, daha yoğun bir yolculukla devam ediyor
Siz Büyük Babasınız: Büyük Baba olarak oynayarak BioShock’un imzasının ve ikonik sembolünün kontrolünü elinize alın ve güçlü yeni düşmanlarla savaşırken Rapture’nin en korkulan denizcilerinin gücünü ve ham gücünü deneyimleyin
Ödüllü Anlatının Devam Edilmesi: Yeni ve benzersiz öykü anlatma cihazları oyunun en beğenilenlerinden birinin devamı için araç görevi görüyor
Genetik Olarak Enhanced Multiplayer: Yüzlerce farklı kombinasyon oluşturmak için kullanılabilecek yeni Silahlara, Plazmidlere ve Toniklere erişim kazanmak için oyuncuların oyun tarzlarına hitap eden eşsiz bir karakter geliştirmelerini sağlamak için deneyim puanları kazanın.
Rapture’nin İç Savaşı’nı tecrübe edin: Oyuncular Rapture vatandaşlarının ayakkabılarına adım atacak ve Rapture’yi parçalayan iç savaşta doğrudan yer alacaklar.
Düşmeden Önce Rapture’ye Bakın: Okyanus tarafından yeniden ele geçirilmeden önce Rapture’yi tecrübe edin ve hepsi çok oyunculu için yeniden tasarlanan Kashmir Restaurant ve Mercury Suites gibi konumlarda ikonik ortamlarda mücadele et.
FPS Gazileri Çok Oyunculu Deneyimine Dokunuşlarını Artırıyor: Digital Extremes, Unreal ve Unreal Tournament franchise’ında ödüllü girişlerin geliştirilmesi de dahil olmak üzere 10 yıldan fazla ilk kişi atıcı deneyimini getiriyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHZ
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB AMD Radeon HD 7770 / 2GB NVIDIA GeForce GTX 670
HDD: 25 GB Disk alanı

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
İşlemci: 3GHz Quad-Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770
HDD: 25 GB Disk alanı


GÖRSELLER & VİDEO

BioShock 2 RemasteredBioShock 2 RemasteredBioShock 2 Remastered

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir