BioShock 2 Remastered


AÇIKLAMA

BioShock 2, oyunculara patlayıcı birinci şahıs nişancı savaşları ve etkileyici ödüllü hikaye anlatımının mükemmel bir karışımını sunar. Rapture salonları bir kez daha geçmişin günahlarıyla yankılanıyor. Atlantik kıyı şeridi boyunca, bir canavar küçük kızları kapıyor ve onları denizaltı Rapture şehrine geri getiriyor. Oyuncular, yırtıcı ve güzel düşmüş şehirden geçerken, cevapların ve kendi hayatta kalmalarının peşinde görünmeyen bir düşmanı kovalarken, Rapture’ın en ikonik denizcisi Büyük Baba’nın botlarına adım atarlar.

Özellikler:
Yüksek Çözünürlüklü Dokular, Modeller ve Arayüz Sanatı
4K Çözünürlük Desteği
Koruyucu Denemeler
Çağrıyı alırsınız: Tenenbaum, Sofia Lamb’in deli planını önlemeye yardımcı olmak için umutsuzca mümkün olduğunca çok ADAM çalmanız gerekiyor. Koruyucu Denemelerine Girin: Silah ve Plazmidleri ustalığınızı sınırlamak için tasarlanmış çılgın savaş zorlukları. Her Denemedeki amaç basittir: Küçük Kardeşinizi ADAM açısından zengin bir cesete götürün ve değerli ADAM’ı toplarken onu güvende tutun. Küçük Kardeşin hedefine yaklaştıkça muhalefet yükselir – saldırıdan kurtulacak mısın?
Her Denemede üç benzersiz silah ve Plazmid yüklemesi, meydan okumayı taze tutar ve önceki tüm yüklemeler tamamlandığında oyuncunun aldığı dördüncü bonus yüklemesi bulunur.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHZ
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB AMD Radeon HD 7770 / 2GB NVIDIA GeForce GTX 670
HDD: 25 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
İşlemci: 3GHz Quad-Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770
HDD: 25 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

BioShock 2 Remastered
BioShock 2 Remastered
BioShock 2 Remastered


İNDİRME LİNKLERİ:
BioShock 2 Remastered İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


172 kez indirildi