BioShock 3 Infinite


AÇIKLAMA

BioShock Infinite tek oyunculu bir Birinci Şahıs Nişancı oyunudur ve eleştirel ve popüler beğeni toplayan BioShock Serisinin üçüncü oyunudur. BioShock Infinite olayları, serinin önceki oyunlarından önce ve ilgisiz olarak ayarlanır. Yine de ilgisiz olsa da, oyundaki eylem, insan ve mekanize muhalefet, çeşitli fiziksel ve kişisel biyolojik silahlar ve farklı bir hikaye ve ortamın birleşimi ile tanıdık bir lezzet ve parlama içeriyor. Ek özellikler arasında yepyeni kahraman Booker DeWitt, hava Columbia şehri, canlılar / burun delikleri biyolojik yetenekler sistemi ve düşmanlara karşı kullanılacak çeşitli stratejiler yer alıyor.

BioShock Infinite, gökyüzünde büyük bir şehir olan Columbia’nın yeni ortamında geçen yepyeni bir BioShock macerasıdır. Oyuncular, çocukluğundan beri orada hapsedilen genç bir kadın olan Elizabeth’i kurtarmak için 1912’de Columbia’ya gönderilen şanssız eski Pinkerton ajanı Booker DeWitt rolünü üstlenirler. DeWitt, Elizabeth ile bir ilişki geliştirecek, yeteneklerini onunla güçlendirecek, böylece çift tam anlamıyla gökten düşen bir şehirden kaçabilsin. Yüksek hızlı Skyline savaşlarında düşmanlarla savaşmayı, hem iç hem de dış mekanlarda savaşmayı öğrenecek ve düzinelerce yeni silah ve yeteneğin gücünden yararlanacaksınız.

BioShock Infinite, serinin önceki oyunlarında yer alan sualtı şehri Rapture’dan uzakta yepyeni bir macera olmasına rağmen, oyun mekaniği tanıdık. Başlangıçta oyuncu, hayatının çoğunda şehir içinde tutsak olan Elizabeth’i bulup kurtarmakla görevlendirilir. Onu ararken, açık hava şehri, oyuncunun elle tutulan bir kıskaç tipi aracıyla manuel olarak bağlandığı bir ray sistemi olan “Skyline” ile yaya olarak geçmektedir. Elizabeth’in hapis cezası bir gizemdir ve o ve böylece oyuncu, insan ve mekanik çeşitli düşmanlar tarafından takip edilir. Bunların başında robot kuş gibi bir yaratık olan “Songbird” ve Elizabeth’in bir defalık koruyucu / hapishanesi geliyor. Onu geri istiyor. Oyuncular saldırılarda, gizli, ve bilgisayar korsanlığı. Savaşta keskin nişancı tüfeği, makineli tüfek, av tüfeği, tabanca, roketatar ve tabii ki yumrukları gibi silahlar mevcuttur. Oyun aynı zamanda canlılar ve nostrumlar şeklinde kimyasal bazlı silahlara sahiptir. Bunlar, daha önceki BioShock oyunlarında kullanılan plazmidlere ve toniklere benzer şekilde işlev görür, aktif olarak kullanılan güçlere ve yeteneklere erişim sağlayan güçler ve nostrumlar, örneğin iyileştirilmiş sağlık, güç veya hasar direncini pasif olarak güçlendirir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi :Win Vista 32
İşlemci :Core 2 Duo E4300 1.8GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 20 GB
Ekran kartı :GeForce GT 230 ya da Radeon X800 Pro(+256MB)
Direct X:DX 10

Tavsiye Edilen sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi :Win 7 64
İşlemci :Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da Athlon II X3 440
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Ekran kartı :GeForce GTS 450 ya da Radeon HD 5750 512MB(+512MB)
Direct X:DX 11


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
BioShock 3: Infinite İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


417 kez indirildi