Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

BioShock Infinite

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:08:11
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

BioShock Infinite


AÇIKLAMA

BioShock Infinite, tek kişilik bir First-Person Shooter oyunudur ve eleştirel ve popüler beğeni toplayan BioShock Serisindeki üçüncü oyundur. BioShock Infinite’in etkinlikleri, dizideki önceki oyunlardan önce belirlenir ve ilgisizdir. Yine de alakasız olmasına rağmen, oyundaki eylem, insan ve mekanize muhalefet, çeşitli fiziksel ve kişisel biyolojik silahların bir kombinasyonu ve kendine özgü bir hikaye çizgisi ve ortamı ile birlikte, tanıdık bir lezzet ve parlama içeriyor. Ek özellikler arasında yepyeni kahraman Booker DeWitt, Columbia hava şehri, güçleri / burun boşlukları biyolojik yetenek sistemi ve düşmanlara karşı kullanılabilecek çeşitli stratejiler yer alıyor.

BioShock Infinite, gökyüzündeki devasa bir şehir olan Columbia’nın yeni ortamında geçen yepyeni bir BioShock macerasıdır. Oyuncular, 1912’de Columbia’ya gönderilen ve çocukluğundan beri hapsedilen genç bir kadın olan Elizabeth’i kurtarmak için şans eseri eski Pinkerton ajanı Booker DeWitt’in rolünü üstlendiler. DeWitt, onunla olan yeteneklerini artırarak Elizabeth ile bir ilişki geliştirecek ve böylece çift tam anlamıyla gökten düşen bir şehirden kaçabilecektir. Yüksek hızlı Skyline savaşlarında düşmanlarla savaşmayı, hem iç hem de dış mekanlarla savaşmayı ve düzinelerce yeni silah ve yeteneğin gücünü kullanmayı öğreneceksiniz.

Her ne kadar BioShock Infinite yepyeni bir macera olsa da, dizinin önceki oyunlarında yer alan su altı şehri Rapture’den uzak dursa da, oyun mekaniği tanıdık. Başlangıçta oyuncu, hayatının büyük bir bölümü için şehir içindeki bir esir olan karakterini bulma ve kurtarma görevini üstlenir. Onu ararken, açık hava şehri, oyuncunun elle tutulan bir el aleti tipi alet aracılığıyla elle bağladığı bir raylı sistem olan “Skyline” in yanı sıra yaya olarak da geçiyor. Elizabeth’in hapis cezası bir gizemdir ve o ve dolayısıyla oyuncu insan ve mekanik olarak çeşitli düşmanların peşinden koşar. Bunlardan biri, robotik kuş benzeri bir yaratık olan “Songbird” ve Elizabeth’in bir defalık koruyucusu. Onu geri istiyor. Oyuncular, saldırılar, gizlilik dahil savaşta çeşitli stratejilerden yararlanabilirler. ve hackleme. Keskin nişancı tüfeği, makineli tüfek, av tüfeği, tabanca, roketatar ve elbette yumrukları gibi savaş silahları mevcuttur. Oyun ayrıca, kuvvetler ve burun delikleri biçiminde kimyasal bazlı silahlar içeriyor. Bunlar, daha önceki BioShock oyunlarında kullanılan plazmidlere ve toniklere benzer şekilde işlev görür; aktif olarak kullanılan güç ve yeteneklere erişim sağlayan güçler ve örneğin, iyileştirilmiş sağlık, güç veya hasar direnci gibi genel bir durumu pasif bir şekilde destekleyen burun delikleri.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi :Win Vista 32
İşlemci :Core 2 Duo E4300 1.8GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 20 GB
Ekran kartı :GeForce GT 230 ya da Radeon X800 Pro(+256MB)
Direct XX 10

Tavsiye Edilen sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi :Win 7 64
İşlemci :Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da Athlon II X3 440
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Ekran kartı :GeForce GTS 450 ya da Radeon HD 5750 512MB(+512MB)
Direct XX 11


GÖRSELLER & VİDEO

BioShock InfiniteBioShock InfiniteBioShock Infinite

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir