Borderlands 2 Remastered

Borderlands 2 Remastered Indir 1


AÇIKLAMA

Gearbox Software, PAX East 2019’a cidden çok iyi hazırlanmış. Yapılacak duyuruların çoğunlukla Borderlands ismi etrafında şekilleneceğini biliyorduk ama bu kadar sayıda içerik de beklemiyorduk açıkçası. Uzun zamandır beklenen Borderlands 3 duyurusunun yanı sıra dikkat çekenlerden biri de Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarına ücretsiz olarak Ultra HD doku paketi geleceğiyle ilgiliydi.
Bu paket karakterlerden tutun, silahlara, taşıtlardan tutun ortam çizimlerine kadar oyundaki tüm dokuları yenileyecek ve en üst kaliteye çıkaracak. Böylece bu oyunların günümüz şartlarında biraz eski kalmış grafikleri gıcır gıcır olacak, elbette bu farkı özellikle de yüksek çözünürlüklerde çok net göreceksiniz.
Paketler yalnızca dokuları yenilemekle kalmayacak, yüksek çözünürlüklü dinamik gölgeler, daha iyi anti-aliasing gibi ekstradan grafiksel gelişmeler de içerecekmiş.
Borderlands 2, üst düzey co-op oyununa odaklanan ve Pandora gezegeninin açık dünya oyun ortamında yer alan bir melez First-Person Shooter, RPG oyunu. Oyun serisindeki ikinci oyun olan Borderlands 2, orijinal oyunun ‘yağmala ve vur’ hareketini daha keşfedilecek daha geniş ve ayrıntılı bir dünya, güncellenmiş bir silah sistemi, yeni bir karakter ve karakter sınıfları ve entegrasyonu ile yükseltir. eylem ile hikaye. Kritik olarak beğenilen ve en çok satan rol yapma-shooter melezi melezinin devamı olan Borderlands 2, benzersiz lezzetini, karakterlerini ve bağımlılık yapmadan kesintisiz işbirlikçi ganimet sürgün oyununu bir kez daha sunuyor. Orijinal oyunda olduğu gibi, Borderlands 2 de bir açık dünya oyunu ortamına sahip, ancak dünya oyuncularının tecrübesi bu kez daha büyük ve her seviyede daha fazla derinliğe sahip. Oyun, özenle hazırlanmış ve birbirine bağlı bir hikayede bir araya gelen yepyeni bir karakter, beceri, çevre, düşman, silah ve teçhizata sahiptir. Yeni arkadaşlar edinin, onları dişlere sürün ve Pandora’nın keşfedilmemiş ve tahmin edilemez yaşayan dünyasında intikam ve kurtuluş arayışı için onlarla birlikte savaşın.
Özellikleri
Tamamen Yeni Karakterler ve Sınıflar – Oyunda herhangi bir iki silahı kullanabilen Gunzerker dahil tüm yeni karakter ve sınıflardan birini seçin. İkili makineli tüfek? Güzel. Çift roket atarlar mı? Tabii ki. Çift keskin nişancı tüfeği? Tabii, eğer senin işin buysa.Arkadaşlarla Çevrimiçi Oynayın – Maceralarınızı, oyunu tekrar başlatmak zorunda kalmadan bir kampanyaya atlayıp bırakabilmenizi sağlayan kesintisiz bir sistemle hem çevrimiçi hem de LAN yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın.
Dünya Bağlantılı Hikayesi – Pandora’nın donmuş tundrasında ölüme terk edilmiş, intikam ve itfa arayışına başla ve hikaye seni Hyperion Şirketi’ne ve onun kötü kurucusu yakışıklı Jack’e yaklaştırır.
Yeni Badass Gun System – Milyonlarca olası silahın üzerinde milyonlarca kişi, Pandora’ya düşmanları çekmek için tonlarca yeni ve yenilikçi yol anlamına geliyor. Ateş, elektrik, aşındırıcı asit ve daha fazlası sizin emrinizde olacak.
87 Bazillion … Her şey – Sadece Pandora’daki silahlar değil, usule göre üretilmiş kalkanlar, el bombaları, uzaylı eserler, sınıf modları ve daha pek çok şeyden sonra şehvet edeceksiniz.
Yepyeni Ortamlar – Kutup tundrasından, tehlikeli otlaklardan gizemli aşındırıcı mağaraları geçip, ötesine, her dönüşte Pandora’nın tahmin edilemez dünyasını keşfedin.
Yepyeni Düşmanlar – Hulking, goril benzeri Bullymongs, kısır avcı takipçiler ve yakışıklı Jack’in yönettiği hiper mekanik ordusu, karşılaşacağınız yeni düşmanlardan sadece birkaçı.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: Windows XP SP3
Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
Memory: 2 GB(XP)/ 2 GB(Vista)
Hard Disk Space: 13 GB free
Video Memory: 256 MB
Video Card: NVIDIA GeForce 8500 /ATI Radeon HD 2600
Sound: DirectX 9.0c Compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows XP SP3/Vista/Win 7
Processor: 2.3 GHz Quad Core processor
Memory: 2 GB
Hard Disk Space: 20 GB free
Video Memory: 512MB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850
Sound: DirectX 9.0c Compatible


GÖRSELLER & VİDEO

Borderlands 2 Remastered Indir 2 Borderlands 2 Remastered Indir 3 Borderlands 2 Remastered Indir 4

61 kez indirildi