Bum Simulator

Bu sayfamız aracılığı ile Bum Simulator torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Bum Simulator adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Bum Simulator torrent indir

Bum Simulator Torrent Hakkında Bilgi

Bum Simulator, münasebetsiz mizah ve akılda kalıcı karakterlerle dolup taşan bir kum havuzu oyunudur. Bumsville’nin sokaklarında yaşıyorsun. Uyum sağlamak, hayatta kalmak ve bir şehir efsanesi olmak için gerekenlere sahip misin? Günden güne hayatta kalma çabalarının yanı sıra, birçok yegâne aktivite ile eğlenebilirsin: Güvercinleri silaha dönüştürmek Alkol Simyasının sırlarını öğrenmek Kendi evini mukavvadan inşa etmek Alışveriş arabası arkadaşınla konuşmak Lağım faresi insanlarının gizemini çözmek …ve daha fazlası! Kirli arayollar, şehir sokakları, rehine dükkanları, central park ve yeraltı geçitleri. Nereye gideceğine ve ne zaman gideceğine sen karar verirsin. Yolda, kişisel olaylar örgüsü ve görevlerle birlikte birçok sıra dışı karakterle karşılaşacaksın. Bir aylağın hayatında can sıkıntısına yer yoktur!

Bum Simulator Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Bum Simulator Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Bum Simulator torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Bum Simulator oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Bum Simulator oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi