Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Call Of Duty 1

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:33:41
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

1577617902 Call Of Duty 1 Indir 1


AÇIKLAMA

Call of Duty, daha önce hiç olmadığı gibi, İkinci Dünya Savaşı’nın destansı savaş alanı anlarının cesur gerçekçiliğini ve sinematik yoğunluğunu, birlikte modern tarihin akışını şekillendirmeye yardımcı olan bir ülke ittifakından vatandaş askerlerin ve asılsız kahramanların gözüyle sunar.

Ateşi örten ve yaralanmasını emniyete alan iyi eğitimli bir ekibin parçası olarak savaşın kaosunu oynayın. Otantik takım hareketleri ve taktiklerine ek olarak, her askerin kendine özgü kişiliği ve eğitimi savaş alanında ortaya çıkıyor.

Tek bir asker ya da ulus tek başına savaşı kazanamadı. İlk defa, Call of Duty®Savaşı Amerikan, İngiliz ve Rus askerlerinin gözüyle birçok açıdan ele geçiriyor. Birbirine bağlı 4 tarihi kampanyayı kapsayan 24 görevde savaş. Sabotaj ve bütün saldırı saldırılarından gizli, araç muharebe ve kurtarmaya kadar uzanan görev hedeflerini üstlenin. Otantik silahlar, yerler, araçlar ve savaş sesleri, sizi şimdiye kadarki en yoğun 2. Dünya Savaşı deneyimine sokan gerçekçiliğe katkıda bulunur.

© 2003 Activision Publishing, Inc. Activision ve Call of Duty, Activision Publishing, Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: 128 MB ekran kartı
HDD: 3 GB Disk alanı


GÖRSELLER & VİDEO

1577617981 Call Of Duty 1 Indir 3


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir