Call Of Duty 1

0

Call Of Duty 1


AÇIKLAMA

Call of Duty 1, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan veya yayınlanan 2003 birinci şahıs nişancı video oyunudur. Call of Duty belgesinde yer alan birkaç taksitten ilki. Oyun, Quake III: Team Arena için id Tech 3 motor yapısının özelleştirilmiş bir versiyonunu kullanarak II.Dünya Savaşı’nın piyade ve karşılıklı silah savaşını taklit ediyor. Teması ve oynanışının büyük bir kısmı Madalya Şeref serisine benzerken, Call of Duty, II. Dünya Savaşı’nın İngiliz, Amerikan ve Sovyet tiyatrolarında sahnelenen çok sayıda bakış açısını sergiliyor.

Oyun, görevler sırasında oyuncuyu tutan ve oyun sırasında durumsal değişikliğe tepki veren AI kontrollü müttefiklere yeni bir yakalama getiriyor. Bu, daha önce orijinal-kişi atıcı oyunlarında sıklıkla görülen “yalnız kurt” yaklaşımının tersine karşı filo tabanlı oyuna daha fazla vurgu yapılmasına yol açar. Kalıcı Ward’ın geliştirme ekibi, haraç Madalyası: Müttefik Saldırısı’nın geliştirilmesine yardımcı olan üyelerden oluşuyordu.

Eylül 2004’te Activision tarafından oluşturulan ve Gray Matter Interactive ve Pi Studios tarafından geliştirilen Call of Duty: United Offensive adlı bir uzatma paketi yayınlandı. 10 Kasım 2009’da Call of Duty: Modern Warfare 2’nin “Sertleştirilmiş” ve “Prestij” sürümleri ve Call of Duty Classic başlığının altındaki Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümleri için ödeme kodları piyasaya sürüldü.

Oynanış

Birincil şahıs nişancı olarak PC için Call of Duty 1 Game, oyuncuyu savaşta çeşitli otantik İkinci Dünya Savaşı ateşli silahlarından yararlanan bir piyade askerinin sorumluluğunu alır. Her görev, ekranın pusulasında göze çarpan bir dizi hedefe atıfta bulunur; oyuncu bu görevden sonra ilerlemek için tüm hedeflere ulaşmalıdır. Oynatıcı istediği zaman kaydedip doldurabilir; biraz daha kontrol noktası sistemi Call of Duty oyunlarında kullanır.

Call of Duty 1 PC Game’de, oyuncu iki ana silah yuvasına, bir tabanca yuvasına sahiptir ve on el bombasına kadar taşıyabilir. Silahlar, cansız askerlerin bıraktığı savaş alanında kurulanlarla değiştirilebilir. Daha sonra Call of Duty oyunları gibi bir şey yok, ilk oyuncu farklı ateşleme modları arasında sabitleme konusunda anlaşıyor. Call of Duty, oyunda demir olasılığını öne çıkaran ilk şahıs nişancı oyunlarından biriydi; oyuncu, ardından gelen tuşa basarak daha iyi hassasiyet için tabancanın gerçek nişanlarını aşağıya doğru hedefler. Oyuncu tarafından onaylanan silahlara ek olarak, takılı makineli tüfekler ve diğer sabit silah yerleştirmeleri oyuncu tarafından uygundur.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En Uygun Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: 128 MB ekran kartı
HDD: 3 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Call Of Duty 1
Call Of Duty 1
Call Of Duty 1


İNDİRME LİNKLERİ:
Call Of Duty 1 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


488 görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?