Call of Duty 2


AÇIKLAMA

Call of Duty 2 , 2005’in sonlarında PC’de göründüğünde FPS oyunlarının dünyasını yeniden tanımladı ve onunla birlikte, sıradan askerlerin gözünden bakıldığında WW2 askeri tarihinin en muhteşem anlarından bazılarının otantik ve adrenalin dolu bir yeniden anlatımı getirdi. destansı çatışmalarda mücadele. Selefi (80’den fazla Yılın Oyunu ödülü kazandı) üzerinde dramatik görsel, oyun ve anlatı geliştirmeleri sunan Call of Duty 2 , şimdiye kadar oluşturulan en iyi FPS oyunlarından biri ve çok oyunculu bir dev olarak sahneye çıktı Birkaç yıl sonra efsanevi Modern Warfare’in gelişi.

Infinity Ward tarafından Activision’un yakın gözetimi altında geliştirilen oyun, iki WW2 cephesinde Rus, Amerikan ve İngiliz kuvvetlerinin istismarlarını kapsayan üç ayrı kampanyada dört askerin bakış açılarını takip ediyor. Oynanış açısından, COD2, otomatik yenilenme sağlığı (bugün modern oyunlarda hala bulunabilen bir dayanak noktası öğesi), yakındaki aktif el bombalarının görsel bir işareti, gelişmiş hareket animasyonları, çok çeşitli otantik WW2 silahları gibi bir dayanak noktası özellikleri tanıttı. ve araçlar, tankları kullanma yeteneği ve daha fazlası.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000/XP
İşlemci: Pentium IV 1.4GHz veya AMD Athlon XP 1700+
Bellek: 256 MB (512 MB önerilir)
Ekran Kartı: 64 mb
DiretX: 9.0c
HDD: 4 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


753 kez indirildi