Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered


AÇIKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, oyuncunun birkaç karakteri kontrol etmesini sağlayan birinci şahıs nişancı olan orijinal sürümle aynı çekirdek oyununa sahiptir, ancak birkaç küçük değişiklik içerir. Yüzüstü pozisyonda iken, oyuncunun donanımlı silahı şimdi görünür ve tarama eylemi sırasında, gamepad topla yere temas ettiğinde geri bildirim verecektir. Oyun nişan tüfeği kapsamları için “çift render teknolojisi” kullanır, oyuncu orijinal ve mevcut kapsam iç temsil eden siyah bir ekran aksine, kapsam ve bulanık çevresi bir görünüm sağlar. Kampanya boyunca, yeni önceden belirlenmiş -kişisel animasyonlar birkaç durumda, örneğin, oyuncu olmayan bir karakterin seviyelerden biri sırasındaki bağlarını kaldırırken.

Kampanya orijinaliyle tamamen aynı. Düşmanları öldürüldüklerinde geriye doğru savunan abartılı fizik ve oyuncu olmayan karakterlerin kafalarını karpuzlarla değiştiren abartılı fizik gibi birkaç yeni hile ekleyerek daha önce olduğu gibi aynı koleksiyonları ve hileleri tutar. Oyun, yeni PlayStation Network kupasını ve Xbox Live başarı desteğini (oyunun tanıtılmadan önce piyasaya sürülmesinden önce kupaları Modern Warfare’in PlayStation 3 sürümünden yoksun) yoktu ve birkaç yeni zorluk içeriyor.

Remastered, daha sonra Call of Duty oyunlarında yer alanlarla benzerlikleri paylaşan çok oyuncunun güncellenmiş bir versiyonunu sunuyor. “War Confirmed”, “Gun Game” ve “Hardpoint” gibi diğer taksitlerdeki mevcut modların yanı sıra “Prop Hunt” gibi yeni modların yanı sıra Modern Warfare’deki aynı silahları, öldürücü patlamaları, yetenekleri ve oyun modlarını içerir. ”(Oyuncuların rakip takımdan cansız nesneler olarak saklandığı). Çok oyunculu, profil kişiselleştirme, karakter kaplamaları ve silah kamuflajı için daha fazla çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Modern Warfare’de yer almayan bir dizi silah da eklendi. Tüm yeni içerik, oyuncunun kazanabileceği “Parçaları” tüketerek veya tedarik damlalarını açarak zorlukları tamamlayarak, orijinaldeki mevcut öğeler yalnızca deneyim kazanarak açılabilir durumda kalır. Online, 20 prestij seviyesi içerir, Modern Warfare’de mevcut 10’dan bir artış. Her yeni prestij seviyesine girmek, daha önce kullanıma sunulan tüm kilit açmalarını sıfırlar, ancak kalıcı olarak açılan tüm silahlar, ekler veya avantajlara ek olarak tüm özelleştirme öğelerini korur. Çevrimiçi lobide, oyuncunun farklı silah yüklemelerini test etmesine izin veren bir atış menzili bulunmaktadır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB
HDD: 55 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Call of Duty: Modern Warfare Remastered


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty: Modern Warfare Remastered İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


10777 kez indirildi

Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. ulaaa dedi ki:

  eyvallah admin

 2. ulaaa dedi ki:

  eyvallah admin

 3. furkan dedi ki:

  admin indirme hızım normalde iyi ama bu oyunu indirirken nedense düşük hızda ındırıyor varmı bi bilgin

 4. furkan dedi ki:

  admin indirme hızım normalde iyi ama bu oyunu indirirken nedense düşük hızda ındırıyor varmı bi bilgin

 5. adam dedi ki:

  oyun demo mu yani

 6. adam dedi ki:

  oyun demo mu yani

 7. nevermindo dedi ki:

  Modern warfare 2 nin remastered i yüklenecek mi adminim

 8. nevermindo dedi ki:

  Modern warfare 2 nin remastered i yüklenecek mi adminim

 9. efe dedi ki:

  acayip bi dili var setupun çok uzunda sürüyor yüklemesi umarım doğru yüklemişimdir çeviriylede çeviremedim setupu