Call of Duty 5 World at War

Call of Duty 5: World at War


AÇIKLAMA

Call of Duty geri döndü, savaşı daha önce hiç yaşamadığınız gibi yeniden tanımlıyor. Call of Duty 4®: Modern Warfare motoru üzerine inşa edilen Call of Duty: World at War oyuncuları şimdiye kadar yaşamış en cesur ve kaotik İkinci Dünya Savaşı’na sokar. Oyuncular, Avrupa ve Pasifik cephelerinde Mihver devletlerinin yok olmasına yol açan en zorlu ve iklim savaşlarında hayatta kalmak için bir araya geliyorlar. Başlık, Kamikaze savaşçıları, pusu saldırıları, Banzai suçlamaları ve kurnaz kapak taktikleri gibi benzersiz düşmanlar ve savaş çeşitliliği ile sansürsüz bir deneyim ve yeni dört oyunculu işbirliği kampanyasıyla ekranda patlayıcı bir aksiyon sunuyor. Bağımlılık yaratan rekabetçi çok oyunculu oyun, yeni piyade ve araç tabanlı aksiyon, daha yüksek seviye sınırı, daha fazla silah ve birçok yeni Perks, harita ve zorluklarla geliştirildi.
Zorlu Yeni Düşmanlar, Ortamlar ve Taktikler: Bataklık pusuları ve ağaç tepesi keskin nişancılarından korkusuz Kamikaze saldırılarına kadar, anavatanlarını savunmak için hiçbir şey durmayacak acımasız ve taktik olarak gelişmiş düşmanlarla yüzleşin. Destansı adrenalin dolu piyade, araç ve hava indirme görevlerindeki korkusuz İmparatorluk Japonları ve seçkin Alman askerlerine karşı çeşitli Pasifik ve Avrupa bölgelerinde ABD Deniz ve Rus konseri olarak oynayın.
Co-Op Kampanya Modu, Call of Duty Style: Franchise’da ilk kez Call of Duty: World at War, “No One Alone Alone” a yeni bir anlam katan co-op oyunu sunuyor. Kampanya kooperatifi, çevrimiçi olarak dört oyuncuya kadar özellikler sunarak, oyuncuların daha fazla arkadaşlık ve taktik yürütme için harrowing kampanya görevlerini birlikte deneyimlemelerini sağlar. İşbirliği modu, daha derin yeniden oynanabilirlik ve çok oyunculu deneyim bonusları için zorluklar, sıralamalar ve çevrimiçi istatistikler gibi yenilikçi çok oyunculu bileşenleri içerir. Kooperatif modu ayrıca, ekibinizde gerçekten kimin en iyi oyuncu olduğunu gösteren Rekabetçi Kooperatif özelliğine sahiptir.
Gelişmiş Yenilikçi Çok Oyunculu: Call of Duty: World at War, serinin ünlü olduğu bağımlılık yaratan sınıf tabanlı çok oyunculu aksiyonu sürdürüyor. Tanklarla araç savaşının eklenmesi, son derece başarılı Call of Duty 4: Modern Warfare çok oyunculu deneyimini tamamlıyor ve kalıcı istatistikler, oyuncu sıralamaları, yükseltilebilir silahlar, takım tabanlı oyun, özelleştirilebilir sınıflar ve Perks gibi özellikler daha da geliştirildi. Call of Duty çevrimiçi savaşında yeni bir standart belirlemek.
Savaşta Bir Dünyada Eşi görülmemiş Sinematik Kalite: Call of Duty 4: Modern Warfare motoru, Call of Duty: World at War kullanılarak son derece ayrıntılı karakter modelleri, kendi kendine gölgeleme, çevresel aydınlatma ve şaşırtıcı özel efektler içeren en son teknolojiyi kullanır çene düşüren görseller sunmak için. Alan derinliği, jant aydınlatma ve doku akışı teknolojisi, adrenalin pompalama savaşını canlandırırken, fizik özellikli savaş alanları ve ortamlara gerçekçi bir şekilde yayılan ateş, oyuncuları üzücü ve dinamik mücadeleye daldırır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi / Operating System : Windows XP, Vista, Windows 7 veya üzeri
İşlemci/İşlemci : Intel Pentium IV 3.0 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 işlemci ya da daha iyisi
RAM/Memory : 512 MB RAM / 1GB RAM (Vista/Win7 için)
Hard Disk : 8 GB
Ekran Kartı – Graphics Hardware : NVIDIA GeForce 6600GT ya da ATI Radeon 1600XT veya daha iyisi, DirectX 9.0c uyumlu en az 256 MB Shader 3.0 destekli ekran kartı veya üzeri
DirectX : DirectX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi / Operating System : Windows XP, Vista, Windows 7 veya üzeri
İşlemci/İşlemci : Intel® Core 2 Duo E6600 ya da AMD Phenom X3 8750 veya daha iyi işlemci
RAM/Memory : 1GB RAM / 2 GB RAM (Vista/Win7 için)
Hard Disk : 8 GB
Ekran Kartı – Graphics Hardware : NVIDIA GeForce 8600GT ya da ATI Radeon® X1950Pro veya daha iyisi, DirectX 9.0c uyumlu en az 512 MB Shader 3.0 destekli ekran kartı veya üzeri
DirectX : DirectX 9.0c


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty 5: World at War İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


550 kez indirildi