Call of Duty Advanced Warfare


AÇIKLAMA

Sledgehammer Games (Call of Duty: Modern Warfare 3’ün ortak geliştiricileri) tarafından geliştirilen Call of Duty: Advanced Warfare, franchise tarihindeki ilk üç yıllık, tüm yeni nesil geliştirme döngüsünü kullanıyor. Call of Duty: Advanced Warfare, hem teknoloji hem de taktiğin, franchise için yeni bir savaş çağına yol açacak şekilde geleceğin güçlü savaş alanlarını öngörüyor. Çarpıcı bir performans sunan Akademi Ödülü sahibi aktör Kevin Spacey, dünyanın en güçlü adamlarından biri olan Jonathan Irons’un savaş geleceğinin bu ürpertici vizyonunu şekillendirmesiyle başlıyor. Gelişmiş Bir Dünya

Call of Duty: Advanced Warfare, teknolojik ilerlemenin ve günümüz askeri uygulamalarının güçlü sonuçlarla birleştiği makul bir gelecekte gerçekleşiyor.
Geleceğin dikkatle araştırılmış ve hazırlanmış bu vizyonunda, Özel Askeri Şirketler (PMC’ler) sayısız ulusun askeri ihtiyaçlarını dışa aktarması, sınırları yeniden çizmesi ve savaş kurallarını yeniden yazması için baskın silahlı güçler haline gelmiştir.
Ve dünyanın en büyük PMC’si – Atlas Corporation’ın kurucusu ve başkanı Jonathan Irons her şeyin merkezinde.
Gelişmiş Bir Asker

Güçlü dış iskeletler, bir askerin savaşa hazır olmasının her yönünü geliştirir ve savaşçıların ileri bir ölümcüllükle konuşlanmalarını ve uzmanlaşma ihtiyacını ortadan kaldırmasını sağlar.
Bu oyun mekaniğinin tanıtımı, güçlendirici sıçramalar ve boğuşma, gizli gizleme yetenekleri ve benzersiz güç, farkındalık, dayanıklılık ve hız sağlayan biyomekaniklerle gelişmiş oyuncu hareketi ve dikeylik sunar.
Dış iskelet ve yeni gelişmiş zırh ve silahların ortaya çıkmasıyla, her asker, daha önce hiç olmadığı kadar her alanda taktik özgürlüğe hakim olur ve oyuncuların tüm modlarda Call of Duty oyununu temelden değiştirir.
İleri Arsenal

Yeni nesil platformların gücünden yararlanan Call of Duty: Advanced Warfare, oyuncuları yepyeni bir yüksek teknoloji, gelişmiş cephanelik ve yetenek setiyle övünerek oyuncuları yepyeni ekipman, teknoloji, avantajlar ve yeteneklerle donatıyor hoverbik ve son derece uzmanlaşmış insansız hava araçları gibi araçlar.
Oyuncular ayrıca standart mühimmat ve tamamen yeni oyun dinamikleri sağlayan yepyeni bir yönlendirilmiş enerji silahları arasında seçim yapabilirler.
Ve devasa bir kuvvet çarpanı ve benzeri görülmemiş taktiksel özgürlük sağlayan dış iskeletlerle Call of Duty: Advanced Warfare her itfaiyeyi geliştirir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTS 450 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 5870 @ 1GB
Directx: 11
HDD 55 GB Disk alanı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 @ 4GB
Directx: 11
HDD 55 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty: Advanced Warfare İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


896 kez indirildi