Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Call of Duty Black Ops 1

Son Güncelleme: 23.01.2020 Saat 16:36:55
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Call Of Duty Black Ops Indir 1


AÇIKLAMA

Call of Duty: Black Ops, oyuncuları Soğuk Savaş döneminin çeşitli tarihsel temsili kurgusal Black Ops görevlerinde savaşan bir gölge asker rolüne koyan gizli ve taktik oyun yönüne sahip birinci şahıs bir nişancıdır. O zamandan beri gerçek Black Ops askerlerinin girişi ile oluşturulan oyun, geleneksel Call of Duty taktik nişancı oyununu, oyuncuların deneyimini genişletmek için tasarlanmış yeni oyun seçenekleriyle karıştırıyor. Ek özellikler, yeni araçlar ve patlayıcı yeni silahların yanı sıra kapsamlı çok oyunculu seçenekler içerir.

Soğuk Savaşın Sıcaklığını Hissedin

2009’un gişe rekorları kıran serinin devamı Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops, Call of Duty serisinde ve video oyunu endüstrisinde Soğuk Savaş’ın soğuk olmayan çatışmalarına girerek yeni bir çığır açıyor.

Çağın gerçek Black Ops askerlerinin deneyimlerinden esinlenilen Call of Duty: Black Ops, oyuncuyu tarihi Sovyet tutulan bölgelerindeki karlı dağ kalelerinden ormanlara ve kentsel ortamlara kadar çok çeşitli ortamlara götürüyor. Vietnam Savaşı dönemi Güneydoğu Asya. Her şeyden önce, Call of Duty tarzı dövüşün geleneksel özünü korurken, aynı zamanda oyun deneyimine katkıda bulunan yeni oyuncu eylemleri türlerine de dikkat edildi. Ek özellikler arasında kooperatif, takım ve takım tabanlı çok oyunculu seçenekler, SR-71 Karatavuk gibi yeni araçlar ve patlayıcı uçlu tatar yayları gibi ölümcül yeni silahlar yer alıyor.

Elit Özel Kuvvetlerin doğuşuna tanık olun ve kayıt dışı görevlere katılın. Black Ops’un tek oyunculu kampanyasında savaşı önlemek için hayatınızı sıraya koymanın sonuçlarını kabul etmeye hazır olun. Treyarch’ın yeni para birimi sistemiyle Call of Duty: Black Ops çok oyunculu deneyiminizi tamamen özelleştirin ve kişiselleştirin.

Soğuk Savaş döneminin canlı yangın çatışmalarına dayanan Call of Duty serisinin yedinci bölümü
Güneydoğu Asya’daki kentsel hava ve kara savaşından Sovyet bölgesinde kar savaşına ve orman savaşına kadar çeşitli oyun alanları
Geleneksel COD ve hem COD oyun deneyiminin özünü korumak hem de sürekli akan ve çeşitli eylem sağlamak için tasarlanmış yeni birinci şahıs karakter senaryolarının harmanlanması
Soğuk Savaş dönemine bağlı SR-71 Blackbird ve patlayıcı uçlu tatar yayları da dahil olmak üzere yeni silah ve araç cephaneliği
Tek oyunculu, yerel çok oyunculuya karşı ve çevrimiçi iş birliği ve çok oyunculu dahil olmak üzere geniş oyun modu


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista/XP/7
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
Ram: 2GB
HDD: 12GB
Ekran kartı: Shader 3.0 destekli veya 256MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
DirectX: 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Vista/XP/Windows 7
İşlemci: İntel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 veya daha iyisi
Bellek: 2GB
HDD: 12GB
Ekran Kartı: Shader 3.0 veya üstü 1GB ekran kartı
Ses: DirectX 9.0C uyumlu
DirectX: 9.0c


GÖRSELLER & VİDEO

Call Of Duty Black Ops Indir 2 Call Of Duty Black Ops Indir 3 Call Of Duty Black Ops Indir 4


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir