Call of Duty Black Ops 3

Call of Duty: Black Ops 3


AÇIKLAMA

Call of Duty Black Ops 3 ile Activision, CoD evrenindeki popüler serilere devam ediyor. Bir kez daha, geliştirici Treyarch, Black Ops askerlerinin özel operasyonlarda daha da iyi performans göstermeleri için birkaç teknik cihazla geliştirilebileceği BO serisindeki bir sonraki bölümden sorumlu.

Hikaye Black Ops 2’nin olaylarına devam ediyor. Bir drone saldırısından sonra, kesinlikle aşılmaz bir hava savunma sistemi geliştirildi, böylece savaşlar tekrar yere karar verildi. Yakın gelecekteki askerlerin yetenekleri biyo büyütmeler, biyonik ve robotik geliştirmelerle büyük ölçüde geliştirildi – gerçek süper askerler yaratıldı. İklim değişikliği ve hammadde kıtlığı yeni ittifaklara ve gruplara yol açıyor.

Güney Doğu Asya’daki bir CIA tesisi sessizleştiğinde, yüksek teknoloji özel kuvvetler birimi gönderilir … ve iz bırakmadan kaybolur. Kısa süre sonra, çok gizli bilgiler halka duyurulur ve uluslararası bir kriz ortaya çıkar. Bir oyuncu olarak, çok oyunculu moddan bağımsız olarak geliştirebileceğiniz bir karakter yaratırsınız ve eksik özel birimi aramaya başlarsınız. Aralıklı olarak, karakterinizi de özelleştirilebilir bir kasada özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz.

Tek oyunculu kampanyanın tamamı, 4 oyuncuya kadar birlikte çalışma modunda da oynatılabilir. Kapsamlı ortamlar sizi farklı hareket tarzlarını denemeye davet ediyor. 20 düşman türüne dayanan yeni AI, muhtemelen bunu gerçek bir zorunluluk haline getirecektir. Yeni ve yenilikçi silahlar sizi güçlü etkilerini denemeye davet ediyor.

Çok oyunculu modda yeni ve geliştirilmiş bir hareket sistemi devreye girer. Birçok geliştirme seçeneği sayesinde, her zamankinden daha etkili atlamalar, sprintler, slayt ve duvar koşuları kullanabilir ve silahlarınızı her zaman ateşleyebilirsiniz. Bunun üstünde, oyun içi karakterinizi tercih ettiğiniz oyun tarzına göre daha iyi ayarlamak için uzmanlıklar seçebilirsiniz.

Ölümsüzlerin hayranları da paralarının karşılığını alacaklar: Zombi modu en başından beri oyunun bir parçası. Tamamen farklı bir hikaye ve bağımsız, deneyime dayalı bir seviye sistemi eğlenceli bir oyun modu sağlayacaktır.

Dereceli Play’de% 100 belirtilen sunucular
2 oyuncu bölünmüş ekran
Oyun kumandası desteği
Ekran kartı ölçeklendirme, SLI ve Crossfire için optimizasyon, 4k desteği
Görüş Alanı kaydırıcısı (FOV)
FPS sınırlaması için kaydırıcı
Geliştirilmiş sohbet işlevi, eşleşmeler arasında sohbet edin
Steam Koleksiyon Kartları
Treyarch Anti Hile (TAC)


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
DiretX: 11
HDD: 60 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty: Black Ops 3 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1214 kez indirildi