Call of Duty Modern Warfare 2


AÇIKLAMA

Modern Warfare 2, birinci şahıs taktik atıcı ve popüler Call of Duty serisinin altıncı girişidir. İsmine sadık ve selefi Call of Duty: Modern Warfare’in öncülüğünü izleyerek, önceki Call of Duty oyunlarının İkinci Dünya Savaşı ortamlarının aksine oyuncuları modern savaş ortamlarına yerleştiriyor. Bu modern yaklaşım beraberinde yeni silahlar, aksiyonlar ve seçenekler getiriyor. Tek oyunculu, çok oyunculu ve kooperatif Özel Operasyon Modu da dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarıyla birleştiğinde, 2009’un en popüler oyunlarından biri ve Call of Duty serisine layık bir ek olacak.

Hikaye: Modern Warfare 2’nin hikayesi, Call of Duty 4: Modern Warfare olaylarının kaldığı yerden devam ediyor. Aşırı milliyetçi Rus lider Zakhaev ortadan kaldırıldı, ancak teğmen Vladimir Makarov’un daha da büyük bir tehlike olduğu anlaşılıyor. Güç için başarılı bir oyun oynamış olan Intel, nüfuzunun erişimini Rusya Ana sınırlarının çok ötesine genişlettiğini, uluslararası toplumda bir karışıklığa neden olduğunu ve Görev Gücü 141’in katılımını sağladığını gösteriyor. Görev Gücü 141 seçkin bir çok uluslu Deniz Kuvvetleri Mühürleri, Delta Force ajanları, İngiliz SAS ve CIA. Tek oyunculu seferde Çavuş Gary “Roach” Sanderson, Call of Duty 4’ün kahramanı olan “Soap” MacTavish, NPC (oyuncu olmayan karakter) ve komutanınız olarak bir görünüm kazanarak Kaptan’a terfi etti.

Oynanış : Modern Warfare 2’deki oyunun tartışmalı olarak en başarılı taktik birinci şahıs nişancı oyunundaki en son sürüm, serideki önceki oyunların aynı kazanan ve zaman testli yapısını takip ediyor. Tek oyunculu kampanyada oyunculara, Ultranationalist güçleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bir dizi görev üstlendikleri için AI kadrosu üyeleri yardım ediyor. Her görev belirli bir hedef etrafında inşa edilir, oyuncular “Sabun” MacTavish de dahil olmak üzere NPC karakterleri bir miktar rehberlik kullanarak ve oyunun baş yukarı ekran (HUD) navigasyon yardımcı oldu. Yol boyunca oyuncular çok çeşitli silah ve araçlardan yararlanabilecek ve silahları kendilerine takılan aletlerle özelleştirebilecekler.

Ayrıca, serideki önceki oyunlarda olduğu gibi, Modern Warfare 2 çok oyunculu oyuna yoğun bir şekilde odaklanmıştır. Hem yerel oyunda hem de çevrimiçi olarak kullanılabilen farklı çok oyunculu modlar, birçok özelleştirme seçeneği içerir ve herkesin kendisi için klasik strateji temelli “Takım Yakalama” eylemi olan “Herkese Özgür” aksiyonu arasında değişen farklı stratejiler etrafında döner. “Ara ve Yok Et” oyununun taktiksel ve takım odaklı eylemi de çok oyunculu moddadır.Çok oyunculu modlar ayrıca oyuncuların franchise sırasında daha önce aşina olabilecekleri “Perk” Sistemine sahiptir. silahlar ve menfaatler, savaşta deneyim kazandıkça yapılabilir, ancak seviye atlayarak yapılabilir, ancak bir başka önemli yol da “çizgileri öldürmek” tir. arka arkaya elenen düşman sayısı. Bunlar üç öldürmeden başlayarak mevcuttur ve tedarik düşüşü, yırtıcı füze saldırıları, helikopter helikopterleri ve daha fazlasını çağırmayı içerir. Oyuncular, her bir sayı için hangi avantajların mevcut olacağını ve hatta bir düğmeye dokunarak her birine doğru ilerlemelerini ölçebilecekleri önceden özelleştirme yeteneğine sahiptir. Oyunu yeni oyuncular için fazla zorlamamaya yönelik bir göz ile oyun, “ölüm çizgileri”, çok oyunculu maçlarda art arda çoklu ölümler yaşayan oyunculara yardım da sunuyor. Oyuncular, her bir sayı için hangi avantajların mevcut olacağını ve hatta bir düğmeye dokunarak her birine doğru ilerlemelerini ölçebilecekleri önceden özelleştirme yeteneğine sahiptir. Oyunu yeni oyuncular için fazla zorlamamaya yönelik bir göz ile oyun, “ölüm çizgileri”, çok oyunculu maçlarda art arda çoklu ölümler yaşayan oyunculara yardım da sunuyor. Oyuncular, her bir sayı için hangi avantajların mevcut olacağını ve hatta bir düğmeye dokunarak her birine doğru ilerlemelerini ölçebilecekleri önceden özelleştirme yeteneğine sahiptir. Oyunu yeni oyuncular için fazla zorlamamaya yönelik bir göz ile oyun, “ölüm çizgileri”, çok oyunculu maçlarda art arda çoklu ölümler yaşayan oyunculara yardım da sunuyor.

Özel Operasyon İşbirliği Modu : Modern Warfare 2, tek oyuncu modu ve çoklu çok oyunculu modların yanı sıra benzersiz bir üçüncü ana oyun seçeneği olan Özel Operasyon Modu’na da sahiptir. Hem çevrimiçi hem de yerel oyunda kullanılabilen Özel Operasyon Modu, oyundaki diğer modlarda bulunmayan özel senaryolar ve üstlenecek çok sayıda düşman içeren ayrı bir zaman tabanlı oyun seçeneği sunmak için tasarlanmıştır. Bu mod, tek başına veya bir arkadaşınızla, yine yerel veya çevrimiçi olarak, bölünmüş ekran işlevselliği de dahil olmak üzere yerel iş birliği oyunu ile oynatılabilir.

Zorlu Çok Oyunculu Modlar – Modern Warfare 2 aşağıdakileri içeren çok sayıda çok oyunculu mod içerecektir: Herkesin kendisi için “Herkes için Özgür” aksiyonu, klasik takım tabanlı eğlence “Bayrağı Yakala ve taktik, takım odaklı aksiyon “Ara ve yok et.”
Geliştirilmiş AI Düşmanları – Geliştirilmiş yapay zeka, oyuncular oyuna yeniden meydan okuduklarında düşmanların neredeyse her yönden saldırmasına izin veriyor.
Tamamen yeni bir Call of Duty Adventure – Modern Warfare 2, yeni ve daha tehlikeli bir lider bulan Rus asi grubu Ultranationalists’e karşı devam eden mücadeleler etrafında dönen tamamen yeni bir Call of Duty hikayesini içeriyor.
‘Özel Operasyonlar’ Opsiyonel İşbirliği Modu – “Özel Operasyonlar” Modu, tek başına veya bir arkadaşıyla iki oyuncunun benzersiz görev oyunlarına katılmasını sağlar ve bölünmüş ekran işlevselliğine sahiptir.
Çeşitli Oyun İçi Ortamlar – Oyunda geçen savaş alanları, Kazakistan’ın yalnız, karla kaplı dağlarından Afganistan’daki karanlık tünellere ve Rio’nun kalabalık kenar mahallelerine kadar uzanıyor.
Kesintisiz Eylem – Modern Warfare 2 hiçbir kesme sahnesi içermediğinden, oyuncular oyunda nerede olurlarsa olsunlar her zaman aksiyona katılırlar.
Yeni İhlali Oynanış Mekaniği – Oyuncular artık patlayıcılı duvarlar ve kapılar gibi eski emprenye edilebilir engelleri “İhlali” yaparak kendi yollarını patlatabilirler.
Yeni Gadget’lar, Silahlar ve Silahlar Sistemi Modern Warfare 2, şimdi tek oyunculu kampanyada bulunan Call of Duty 4’ün çok oyunculu silahları özelleştirme sisteminin yanı sıra birçok yeni ve güncellenmiş silah, yeni silah ekleri içeriyor.
Yeni Yetenekler ve Artırılmış Özelleştirme – Çok oyunculu modlar, seviye atlamak ve öldürme çizgileri ve ölüm çizgileri için yeni avantajlara sahiptir. Çizgiler için ödüllendirilenler, kullanılabilir olduklarına göre önceden özelleştirilebilir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

* OS: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
* Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
* Memory: 1 GB RAM
* Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
* DirectX: Microsoft DirectX(R) 9.0c
* Hard Drive: 12GB of free hard drive space
* Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
* Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation

Önerilen Sistem Gereksinimleri
* OS: Windows Vista/XP
* Processor: AMD 64 3200+ or Intel Pentium 4 3.0Ghz or better
* Memory: 16 GB free hard drive space / 512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
* Video Card: Shader 3.0 or better 256 MB nVidia Geforce 6600GT / ATI Radeon 1600XT or better


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty: Modern Warfare 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


4178 kez indirildi