Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Call of Duty Modern Warfare 4 Remastered

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:31:41
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Call of Duty Modern Warfare 4 Remastered


AÇIKLAMA

Activision’ın alkışlanan savaş oyununun dördüncü sayısında savaş devam ediyor. Seride ilk kez, Call of Duty, 2. Dünya Savaşı’ndan modern savaş alanına doğru ilerliyor. Günümüzün gelişmiş ve güçlü ateş gücünün bir cephaneliğine sahip olan oyuncular, dünyayı tehdit eden haydut bir düşman grubunu ele geçirmek için dünyanın dört bir yanındaki tehlikeli noktalara taşınır. Hem bir ABD Denizcisi hem de İngiliz SAS askeri katlanmış ve dönüşlerle dolu bir açılma hikayesiyle savaşan oyuncular, hız, doğruluk ve iletişimin zafer için gerekli olduğu bir savaş alanında sofistike teknoloji, üstün ateş gücü ve koordine kara ve hava saldırılarını kullanıyor. Destan başlığı ayrıca, çevrimiçi hayranlara yepyeni bir ısrar, bağımlılık ve özelleştirilebilir oyun topluluğu sağlayan çok oyunculu bir eylem derinliği de sunar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB
HDD: 55 GB Disk alanı


GÖRSELLER & VİDEO

Call of Duty Modern Warfare 4 Remastered Call of Duty Modern Warfare 4 Remastered Call of Duty Modern Warfare 4 Remastered


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir