Call of Duty 4 Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare


AÇIKLAMA

all of Duty serisinin yaratıcısı Infinity Ward’daki ödüllü ekibinden aksiyon-gerilim filmi, şimdiye kadarki en yoğun ve sinematik aksiyon deneyimini sunuyor. Call of Duty 4: Modern Warfare, günümüzde gelişmiş ve güçlü bir ateş gücüne sahip oyuncuları silahlandırıyor ve dünyayı tehdit eden haydut bir düşman grubunu ele geçirmek için onları dünyadaki en hain noktalara taşıyor. Hem bir ABD Denizcisi hem de İngiliz SAS askeri katlanmış ve dönüşlerle dolu bir açılma hikayesiyle savaşan oyuncular, hız, doğruluk ve iletişimin zafer için gerekli olduğu bir savaş alanında sofistike teknoloji, üstün ateş gücü ve koordine kara ve hava saldırılarını kullanıyor. Destan başlığı ayrıca, çevrimiçi hayranlara yepyeni bir ısrar, bağımlılık ve özelleştirilebilir oyun topluluğu sağlayan çok oyunculu bir eylem derinliği de sunar.
40’tan fazla E3 2007 ödülü kazanan: Editörün Seçimi Kazanan – En İyi Nişancı (Gamespot.com), E3’ün En İyi 50 Oyunları (Oyun Bilgilendirici Dergisi), En İyi Genel Birinci Şahıs Nişancı ve En İyi Genel Grafik Teknolojisi (IGN.com) arasında 1. , # 2 Şov Oyunu (Yeni Nesil Çevrimiçi), En İyi Aksiyon Kazanan (Oyun Eleştirmenleri Ödülleri: E3 2007’nin En İyisi), Şovun En İyisi (G4 TV), ve diğerleri.

Temel Özellikler:
Authentic Advanced Weaponry – 70’ten fazla yeni ve otantik silah ve teçhizatın bulunduğu lazer silahlı tüfeklerden, claymore mayınlarından, .50 kalibrelik keskin nişancı tüfeklerinden ve M-249 SAW makineli tüfeklerinden oluşan mevcut bir cephanelik. Gece görüş gözlükleri ve ghillie elbiseleri gibi aksesuarlar ile maksimum gizlilik için Call of Duty 4: Modern Warfare, görevi tamamlamak için kilitlenmiş ve yüklü oyunculara sahiptir.

Koordineli Saldırı ve Destek – Şimdiye kadarki en içten eylem gerilim filmi olan ünvan, askerden uyduya modern savaşı kapsıyor. Hava desteğine olan ihtiyaç başarı için kritik öneme sahip. Adrenalin hücum dağıtımı, oyunculara taktik helikopterlerden hızlı ip atma, saldırı kıyıcıları bir adama binme, düşman kalelerini kaldırmak için jetlerden yararlanma ve hatta en son savaş havasının içindeki yerin binlerce metre yukarısındaki düşmanları yerleştirme imkanı verir.

Sinematik Kaliteli Grafikler ve Ses – Çarpıcı gelecek nesil grafiklere sahip oyuncular, Call of Duty 4: Modern Warfare’in sinema yoğunluğuna çekilecek. Gerçekçi alan derinliği, jant aydınlatma, karakter otomatik gölgeleme, doku akışı ve fizik özellikli efektler gibi şaşırtıcı özel efektler, oyuncuları en foto-gerçekçi oyun deneyimine dahil edecek. Gerçekçi grafikler ve gerçekçi savaş konuşmasını Call of Duty ödüllü ses tasarımıyla birleştirdiğinizde oyuncular daha önce hiç olmadığı gibi savaşa gireceklerdir.

Multiplayer’a Eşsiz Derinlik – Multiplayer, daha fazla topluluk etkileşimi için kalıcı bir çevrimiçi deneyim sunan Call of Duty 2’nin başarısından yararlanır. Oyuncuların oyun için en uygun teçhizatı kişiselleştirmelerini, kilidini açabilecekleri ve ikramiyelerini sağlayan puanları tecrübe etmelerini, en son takip için maç yapma ve liderlik tablolarını takip etmelerini sağlayan bir sınıf oluşturma seçenekleri sunan Call of Duty 4: Modern Warfare’in çok oyunculu oyunu herkes için kolayca erişilebilir ve bağımlılık yapan çevrimiçi oyun sunuyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Vista, Windows 7 veya üzeri
İşlemci: Intel Pentium IV 2.4 Ghz. ya da AMD Athlon 64 2800 işlemci veya üzeri
RAM: XP için 512 MB RAM, Vista ve Windows 7 için 1 GB veya üzeri
Hard Disk: 8 GB boş alan
Ekran Kartı: ATI Radeon 9800 Pro veya Nvidia GeForce 6600 DirectX 9.0c tam uyumlu 256 MB ekran kartı
DirectX : DirectX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Vista, Windows 7 veya üzeri
İşlemci: 2.4 GHz dual-core çift çekirdek işlemci veya üzeri
RAM: XP için 1 GB RAM, Vista ve Windows 7 için 2 GB veya üzeri
Hard Disk : 8 GB boş alan
Ekran Kartı: ATI Radeon X1800 veya Nvidia GeForce 7800 DirectX 9 uyumlu en az 512 MB ekran kartı veya üzeri
DirectX : DirectX 9


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty: Modern Warfare İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


15750 kez indirildi

Call of Duty 4 Modern Warfare Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Onur dedi ki:

    Admin torrent hala çalışıyor mu ?

  2. Onur dedi ki:

    Admin torrent hala çalışıyor mu ?