Call of Duty WWII


AÇIKLAMA

Call of Duty, 2.Dünya Savaşı’nı yeni bir oyun nesli için yeniden tanımlayan nefes kesici bir deneyim olan Call of Duty WW2 ile köklerine geri dönüyor. D-Day’de Normandiya’ya inin ve tarihin en anıtsal savaşındaki ikonik konumlarla Avrupa genelinde savaşın. Klasik Call of Duty savaşını, arkadaşlık bağlarını ve dünyayı zorbalığa sürükleyen küresel bir güce karşı savaşın affetmeyen doğasını yaşayın.

Call of Duty WW2, üç farklı oyun modunda kesin İkinci Dünya Savaşı gelecek nesil deneyimini yaratıyor: Kampanya, Çok Oyunculu ve Kooperatif. Çarpıcı görsellere sahip olan Kampanya, oyuncuları II. Dünya Savaşı savaşlarında yepyeni bir Call of Duty hikayesine katılırken Avrupa tiyatrosuna taşıyor. Çok oyunculu, orijinal, yerinde çizme Call of Duty oyununa geri dönüşü işaret eder. Otantik silahlar ve geleneksel silahla hareket, sizi İkinci Dünya Savaşı temalı çok çeşitli yerlere kaptırır. Kooperatif modu, beklenmedik, adrenalin pompalayan anlarla dolu bağımsız bir oyun deneyiminde yeni ve orijinal bir hikayeyi ortaya çıkarır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: İşlemci: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz or AMD Ryzen™ 5 1400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 90 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII


İNDİRME LİNKLERİ:
Call of Duty: WWII İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1478 kez indirildi