Car Mechanic Simulator 2021

Bu sayfamız aracılığı ile Car Mechanic Simulator 2021 torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Car Mechanic Simulator 2021 adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2021 torrent indir

Car Mechanic Simulator 2021 Torrent Hakkında Bilgi

https://store.steampowered.com/app/1088770/Car_Mechanic_Simulator_VRCar Mechanic Simulator 2021 oturmuş bir oyuncu bazına sahip, yeni üretilmiş bir oyundur Yeni bir araba tamir atölyesi sahibi olarak başla ve servis imparatorluğu yolunda adımlarını atmaya başla. Ayrıntılara büyük önem verilen bu son derece gerçekçi simülasyon oyununda ellerin kirlensin. 4000’den fazla yegâne parçalarla ve 72 arabadan fazla arabayla çalışmaya hazır ol. Kollarını sıva ve kendini muhteşem şekilde gerçekçi bir tamirhane ortamına bırak. Yeni çalışma alanı ve ekipmanlarına yatırım yaparak hizmet yelpazeni genişlet. Arabaları tamir et, onar, test et, boya, modifiye et ve yeniden yap. Yeni Müzayede evini ziyaret et ve çeşitli durumlardaki arabaları satın al. Eğer kendini şanslı hissediyorsan,şansını ahırlarda da deneyebilirsin. Ahırlardan bazıları gizli cevherler barındırabilir – tabiki onları bulabilirsen. Sınırsız sayıda olan siparişler seni bir süre meşgul edecektir. Eğer daha büyük bir zorluğa varsan – özel olarak hazırlanmış hikâye görevlerinde kendini dene. Her görev, yüzleşmen gereken benzersiz gereksinimler ve zorluklar sunmaktadır. Atölyeni iyileştirmeyi bitirdikten sonra bir araba proje etme zamanı gelmiş demektir. Biraz para biriktir, kendi aracını satın al ve onu ilk günkü hâline getir. Paslı bir araba gövdesinden, kusursuz durumdaki bir arabaya. Şimdi şu elleri yoğun bir motor yağı ile biraz kirletme zamanı! ""Ürün özellikleri Tamir edilecek 72 araba 4000’in üzerinde yegane parçalar Sonsuz sayıda rastgele oluşturulmuş sipariş Araba müzayedeleri Ahırlarda unutulmuş klasik arabalar Araba hurdalığı avları El işi hikâye görevleri Beceri ve tamirhane yükseltme sistemi Araba modifikasyonu Sonsuz oyun oynama Zamanlı yarış pisti Mechanic Simulator 2021’e yeni eklenenler Araba Sıvıları Yeni Kir yıkama makinelerine sahip araba yıkama yerleri Geniş tamirhane serbest planı Kaporta parçaları için yeni hasar türü – yamulma Boyanabilir mekanik araba parçaları Yeni motor sesleri Mini oyunlar Fren torna takımı Kalite yükseltme sistemi Sigorta kutuları Yeni Park Sistemi Hurda Müzayedeleri Revize edilmiş bölüm-inceleme modu Kaporta parçalarının görsel kişiselleştirilmesi Araba yapılandırıcı Küflü civatalar

Car Mechanic Simulator 2021 Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Car Mechanic Simulator 2021 Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Car Mechanic Simulator 2021 torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Car Mechanic Simulator 2021 oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Car Mechanic Simulator 2021 oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi