Cliff Empire

Cliff Empire


AÇIKLAMA

Kimse, özellikle hayatta kalma faktörü göz önüne alındığında, geleceğin olumlu olduğunu kesin olarak söyleyemez. Yeni orijinal projeye Cliff Empire deniyor . Bu, nükleer bir savaşın nasıl başladığını ve geliştiğini öğrenmenizi sağlayan eşsiz bir hikaye. Bu olaylardan sonra bir nükleer kış ortaya çıktı ve insanlık bu değişikliklerden ölmeye başladı. İsteyenler insanları kurtarabilir, ancak önce kaynakları, yiyecekleri toplamaya ve teknolojik bileşenler oluşturmaya çalışmak için Cliff Empire torrent’i indirmeniz gerekir. Tüm fırsatların doğru kullanımı ve kendi kampınızın inşası, kötü çevresel koşulların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Tüm fikirleri ve gereksinimleri gerçekleştirmek kolay olmayacak, ancak birkaç olasılık var. Kaynak toplamak ve her ne pahasına olursa olsun hayatta kalacak bir medeniyet inşa etmek gerekir.

Kentsel simülatör Cliff Empire’ın eylemleri, Dünya’daki nükleer bir çatışmadan sonra ortaya çıkar . Bir düzine patlama, 300 metre kalınlığında kalın sis şeklinde radyoaktif serpinti ortaya çıkmasına neden oldu. Gezegenin yüzeyi yaşam için uygun değildi. Neyse ki, bilim adamları benzer olayları tahmin ettiler ve dağlardan yüksekte birkaç yedek köprü başı inşa etmeyi başardılar, o andan itibaren hayatta kalanlar için konut kompleksleri inşaatı gerçekleşti.

Bu senaryoda, oyuncu insan türünü kurtarmak için proje yöneticisinin yerini alır. Bir bölüm olarak, birkaç bağımsız şehir arasında ticaret kurmalı, yörünge istasyonundan mal temini konusunda anlaşmalı ve gelecekteki planlarınızı doğrudan etkileyen iklimin dönüşümünü gözlemlemelisiniz. Çevre dostu bir yol veya halihazırda etkilenen bir çevrenin kirlenmesi yoluyla geliştirilmesi planlanmaktadır.

Kentin genişlemesi için kendi özellikleri ve işlevleri olan 70’den fazla bina tahsis edilmiştir. Toplu konut inşaatlarının hızlandırılması için 48 üniversite çalışması bulunmaktadır. Nüfusun ömrünü desteklemek için on beş temel mal satıldı. Ve tüm bunlar tam 3D ve hareket özgürlüğünde.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
İşlemci: 2 GHz Dual Core
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir ala


RESİM ve VİDEOLAR

Cliff Empire
Cliff Empire
Cliff Empire
Cliff Empire


İNDİRME LİNKLERİ:
Cliff Empire İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.Oyunu satın almak için tıklayın


234 kez indirildi