Combat Force

 Combat Force


AÇIKLAMA

Combat Force – Matt Sowards ve HaDe Games tarafından geliştirilen bir aksiyon, macera, strateji ve simülasyon oyunu. Combat Force PC’de mevcuttur. Oyunu Steam’den satın alabilirsiniz. Oyun Enzo G. Castellari tarafından yönetildi. Detto Mariano müziği oyuna yazdı. Combat Force, oyuncuların çeşitli modlarla, gece gündüz bir döngü ve çeşitli içeriklerle dolu açık bir dünyada oynama yeteneği beklediği bir zombi nişancı oyunudur.

Oyun hala crowdfunding gelişimi için para topluyor, yani oyun henüz tam olarak geliştirilmedi. Gerçekten de, erken erişimde, oyunun birçok sorunu ve eksikliği vardır. Yani, en popüler olanlar arasında: gecikmeler, dokulara bir karakter kazandırmak, bazen herhangi bir silahla herhangi bir şekilde öldürülemeyen çok güçlü zombiler. Ayrıca, sık sık çevrimiçi hareketler vardı, oyuncunun dünyasında görünmeme, çekim ve koşma optimize edilmedi. Grafikler ve oynanış ile genel olarak her şey yolunda. Oyunu sadece tam lansmana hazırlamak için kalır ve bu yapılamazsa, her zaman burada olacağından emin olan eklentiler, DLC, güncellemeler vb. Vardır. Umarız ücretsiz olurlar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 or Higher
İşlemci: Intel i5 760
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: YES
İlave Notlar: Optimization for the game will be automatically updated constantly

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 8 or higher
İşlemci: Intel i7 or AMD’s AMD RYZEN 7 2700
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 – RX 580
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: YES
İlave Notlar: Optimization for the game will be automatically updated constantly


RESİM ve VİDEOLAR

 Combat Force
 Combat Force
 Combat Force


İNDİRME LİNKLERİ:
Combat Force İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


136 kez indirildi