Command & Conquer 3 Kane’s Wrath

command conquer 3 kane wrath indir 1.jpg

 

AÇIKLAMA

Command & Conquer serisi Command & Conquer 3: Kane’in Gazabı ile gelişmeye devam ediyor.
Eleştirmenlerin beğenisini kazanmış ve hayranlarının favorisi Command & Conquer 3 Tiberium Savaşları’nın genişleme paketi olarak , bu Gerçek Zamanlı Strateji (RTS) oyunu, 20 yıl süren destansı bir yeni tek kişilik kampanyanın merkezinde, Kane ile Tiberium Evrenine geri döndü – İkinci Tiberium Savaşı’ndan sonra Nod Kardeşliği’nin yeniden doğuşundan Üçüncü Tiberium Savaşı ve ötesindeki dramatik olaylara.

Bu hikaye, yeni yetenek Natasha Henstridge ve Carl Lumbly ile birlikte, Nod Kardeşliği’nin megalomani lideri olan Joe Kucan gibi ünlü bir oyuncunun başrol oynadığı yeni bir yüksek tanımlı, canlı aksiyon video dizileri aracılığıyla anlatılacak. Sizin yardımınızla Komutan, Karanlık Mesih tekrar yükselebilir!

Temel Özellikler:
Eşi görülmemiş Çok Yıllık Kampanya – Kane, destansı ve yeni bir tek oyunculu kampanyanın merkezi olarak geri dönüyor. İkinci Tiberium Savaşı’ndan sonra Nod Kardeşliği’nin yeniden doğuşundan Üçüncü Tiberium Savaşı ve ötesindeki dramatik olaylara kadar 20 yıl süren yeni bir hikaye yaşayın. Command & Conquer 3 Tiberium Savaşları olaylarına ve ötesine geçen Kardeşler’in yükselişini kolaylaştırın.

Küresel Fetih – Üçüncü Tiberium Savaşı ile savaşın. Yepyeni bir küresel fetih modunda emir al. Kuvvetlerinizi stratejik bir düzeye yerleştirin ve ardından Command & Conquer’in öncülüğünü yaptığı hızlı, akıcı, öfkeli, taktiksel oyunda çatışmaları yapın. Gezegen düzeyinde stratejilerinizi ortaya çıkarın ve toprağa verilen savaşın ücretini alın.

Canlı Aksiyon Videoları geri döndü! – Yeni bir ünlü karakter karakterinin yanı sıra Command & Conquer serisinde Kane’in rolünü başlatan aktör Joe Kucan’ın oynadığı yoğun canlı aksiyon video dizilerinde Brotherhood’ın ilk elden yükselişine tanık olun.

Yeni Epic-Units’e Giriş – Tüm yeni Epic birimlerinin muazzam ateş gücü ile savaş alanını tahrip edin. Epic-Units’inizi savaş ortasında garnitür ve güncellemelerle kişiselleştirin. Bu birimleri stratejik, küresel fetih modunda konumlandırın, ardından taktiksel savaş seviyesinde düşmanınıza kuşatın.

Tamamen Yeni Bir Ordunun Komutanlığını Alın – Üç grubun her birine yeni birimler, yapılar ve yetenekler getirilmesiyle Tiberium Savaşları asla aynı olmayacak. Düşmanlarınızı hem karada hem de havada yeni birimlerle fethedin.

Uzmanlaşmış Alt Gruplar – Her biri kendi özel birimleri, güçleri ve yükseltmeleriyle donatılmış altı benzersiz alt grupla güçlü yönlerinizi oynayın. Oyun tarzınıza tam olarak sahip olmak ve iltifat etmek için tercih ettiğiniz alt grubu kullanın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: 2.0 GHz Intel P4 / 2000+ AMD Athlon
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 4+ / ATI Radeon 8500 ya da daha iyisi
Sabit Disk Alanı: 41 GB
DirectX: 9.0c

GÖRSELLER & VİDEO

command conquer 3 kane wrath indir 2.jpgcommand conquer 3 kane wrath indir 3.jpgcommand conquer 3 kane wrath indir 4.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

33 kez indirildi