Conan Exiles


AÇIKLAMA

Sen bir sürgün, dışlanmış ve ezilmişsin, zayıfların ezildiği ve sadece güçlülerin yaşayabileceği barbar bir çorak arazide yürümeye mahkumsun. Burada hayatta kalmak, inşa etmek ve sadece kendi sunucunuzda veya çevrimiçi çok oyunculu düşmanlar ve müttefikler ile dünyaya hükmetmek için savaşmalısınız.

Sürgün edilmiş toprakları kendiniz fethetmeye ve egemen olmaya çalışırken, eski medeniyetlerin kalıntıları ile dolu geniş ve kesintisiz bir dünyada yolculuk edin ve karanlık tarihini ve gömülü sırları ortaya çıkarın. Çıplak ellerinizden başka bir şeyle başlayın ve basit araçlardan ve silahlardan devasa kalelere ve tüm şehirlere kadar klanınızın mirasını oluşturun. Sürgüne uğrayan toprakların haydutlarını, yorucu Acı Çarkı’nda kırarak teklifinizi yapmak için köleleştirin. Gerçek gücü ve zaferi elde etmek için düşmanlarınızın atan kalplerini tanrınızın kanlı sunaklarında feda edin. Tanrının muazzam avatarını çağır ve düşmanlarına ve evlerine atık bıraktıklarını gör. Unutmayın: İntikamcı tanrıların, kana susamış yamyamların ve kısır canavarların bu vahşi ülkesinde hayatta kalmak, yiyecek ve suyu takip etmekten daha fazlasıdır. Hazine ve bilgi arayışında gizemli kalıntıları keşfedin, ancak zihninizin dünyanın karanlık güçleri tarafından bozulma riskine dikkat edin. Geniş kum tepelerinin üzerinden geçin ve yanan kumları süpüren kumlama fırtınalarından sığının. Düşmanlarınıza karşı savaşa girin ve vahşi savaşta vahşi öfkenizi serbest bırakın. Hazırlanmadan gidin ve kafanız yuvarlanacak ve uzuvlar uçacak. Conan Exiles boş bir sanal alan değil. Kendi mucizelerinizi inşa etmek için mücadele ederken, eski medeniyetlerin bilgi ve sırlarını keşfetmeniz gereken tarih açısından zengin bir dünyadır. Hazırlanmadan gidin ve kafanız yuvarlanacak ve uzuvlar uçacak. Conan Exiles boş bir sanal alan değil. Kendi mucizelerinizi inşa etmek için mücadele ederken, eski medeniyetlerin bilgi ve sırlarını keşfetmeniz gereken tarih açısından zengin bir dünyadır. Hazırlanmadan gidin ve kafanız yuvarlanacak ve uzuvlar uçacak. Conan Exiles boş bir sanal alan değil. Kendi mucizelerinizi inşa etmek için mücadele ederken, eski medeniyetlerin bilgi ve sırlarını keşfetmeniz gereken tarih açısından zengin bir dünyadır.

BARBARİK ATIKLARIN YAŞAMASI – Barbar Conan dünyasında hayatta kalmak iyi beslenmekten ve nemlendirilmekten daha fazlasıdır. Burada kumlama fırtınalarını havalandırmalı, zihninizi bozulmaktan ve delirmekten kurtarmalı ve dünyanın en karanlık deliklerinden kötü canavarlarla savaşmalısınız.
LEGASYANIZI HIZLI, DİKİŞSİZ BİR DÜNYADA İNŞA EDİN – Kum tepelerinden yükselen kalıntılara kadar her şeyi keşfederek, tehlike ve fırsat dolu devasa ve kesintisiz bir dünyada yolculuk edin. Alet ve silah üretmek için kaynakları toplayın, ardından küçük bir yerleşimden tüm şehirlere kadar her şeyi inşa edin
KARA ESKİ MEDENİYETLERİN KOYU TARİHİNİ KEŞFEDİN – Eski uygarlıkların gölgeli perili kalıntılarını keşfedin ve büyük hazineleri ve bilgileri keşfedin. Bu dünyada daha önce yaşayan insanlar ve yazıtlar, dolaşan NPC’ler ve çevrenin kendisiyle neyin ölümüne yol açan hakkında bilgi edinin
TANRI’NIN GÜCÜNÜ ARAYIN – Düşmanlarınızın kalplerini kesin ve kutsamalarını kazanmak için tanrınızın sunaklarına kurban edin. Büyük, yükselen avatarların doğrudan kontrolünü ele geçirin ve evlerini ezip topraklarından sürdüğünüzde düşmanlarınıza zarar verin
ARAZİNİZİ BİR KAVRAMA ORDUSUYLA SAVUNUN – Sürgün edilen toprakların suçlularını köleleştirin ve onları davanıza katılmaya ve bölgenizi savunmaya zorlayın. Onların iradesini kırmak için onları acımasız Çarkıfelek koyun, sonra onları okçulara, zanaatçılara, eğlencelere ve daha fazlasına dönüştürün. En büyük ödüller için nadir olanları bulun!
DÜŞMANLARINIZI KEŞFEDİN – Düşmanlarınıza karşı savaşın, patlayıcı kullanın ve tahkimatlarının toza dönüştüğünü görün, sonra kafaların ve uzuvların uçtuğunu görecek vahşi saldırılarla vahşi öfkenizi serbest bırakın. Çok çeşitli silah ve zırh bulun veya üretin
BİRLİKTE VEYA YALNIZCA OYNAYIN – Yerel olarak tek başınıza oynayın veya ortak sunucularda kalıcı çok oyunculu oyunlarda hayatta kalmak ve hakimiyet için savaşın. Ayrıca kendi sunucunuzu barındırabilir ve diğerlerini kurallar ve ayarlar üzerinde tam denetime sahip olduğunuz bir dünyada size katılmaya davet edebilirsiniz. Sadece birkaç arkadaşınızla oynamak ister misiniz? İşbirliği modunu deneyin!
DENEYİMİNİZİ KONTROL EDİN – Yerel olarak veya bir sunucuda tek başına oynarken, çeşitli oyun içi araçlara erişiminiz vardır. Bunlar ilerleme hızını değiştirmenize, canavarları ortaya çıkarmanıza, kendinizi görünmez hale getirmenize, avatarları devre dışı bırakmanıza ve çok daha fazlasına izin verir. Kendi sunucunuzun zindan ustası olun!
MODLARLA OYNA – Oyun deneyiminizi özelleştirmek için Conan Exiles modlarını doğrudan Steam atölyesinden indirin. Ayrıca özel Conan Exiles Unreal Editör’ü indirebilir ve kendiniz oluşturmaya başlayabilirsiniz!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Quad Core i5 or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) veya AMD equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Quad Core i5/i7 3.3 GHz veya AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) ve 1070 (Ultra settings) ya da AMD
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Conan Exiles
Conan Exiles
Conan Exiles


İNDİRME LİNKLERİ:
Conan Exiles İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


554 kez indirildi

Conan Exiles Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Hakan Arik dedi ki:

    selam hangi dlcler var ve binek güncellemesi var mı ?

  2. Hakan Arik dedi ki:

    ayrıca türkçe mi ?