Constructor Plus

 Constructor Plus


AÇIKLAMA

Rekabeti yenmesi ve para kazanabilecek umut verici bir şehir inşa etmesi gereken acemi bir geliştiricisiniz. Aldatma inşaat alanlarını nakavt edin veya uygun olmayan koşullarda yeni binaların inşası için rüşvet verin. Yavaş yavaş, ev sahibinden gecekondu mahallesine ihtiyaç duyan hiç kimseye, inşaat alanında bir tekelci olacaksınız.

Ana Özellikler

Oyuna başlamadan önce size bir gelişim planı yapma fırsatı verilir. Ayrıca konut, tesis ve fabrikaların yerlerini de belirler. Oyun ilerledikçe, genellikle çok fazla ihtiyaç duyan kiracıların isteklerini karşılamak gerekecek, bu yüzden kimse iştahı bastırmak için araçları iptal etmedi. En ilginç şey, ek bonuslar getiren bir grup özel karakteri tutmaya çalışmaktır. Bu kahramanların şirketi parlak stil ve ifade edilemez karizma ile ayırt edilir, bu nedenle insanlar ve yatırımlar onlardan sonra çekilir.

Uzun zamandır beklenen devamında, geliştiriciler projeyi büyük ölçüde elden geçirdi ve birkaç bölge sağladı. Mars erişilebilir yerlere katıldı ve haritadaki ana etkinlikler çok daha ilginç ve çeşitli hale geldi. Oyun, 15 görev, 17 orijinal dünya, geliştiriciler tarafından inşa edilmiş 65 şehir ve inşaat sırasında kendi özelliklerine sahip 138 bina ile desteklenen yeni bir moda sahiptir. Yapıların görünümü, yabancı bir iklime sahip diğer gezegenler veya dünyalardaki binalar söz konusu olduğunda da tuhaf biçimler alır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Dual Core 2.4GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9 Compatible – Nvidia Geforce 6600 / ATI Radeon X1600 or faster with Shader Model 3 and 256 MB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Quad Core İşlemci or Dual Core İşlemci (Intel Core 2.8 GHz, AMD Athlon 64 X2 4400+ or faster)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9 Compatible – Nvidia Geforce 8800GT / ATI Radeon 4850 or faster with Shader Model 3 and 512 MB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Constructor Plus
 Constructor Plus
 Constructor Plus


İNDİRME LİNKLERİ:
Constructor Plus İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


245 kez indirildi