Counter Strike Global Offensive

AÇIKLAMA

Counter Strike Global Offensive veya diğer adıyla cs go çok daha gerçekçi silah kontrolü ve daha pek çok özellik ile son derece ayrıntılı modeller yepyeni bir arayüz ile geliyor. Şimdilik, karşı vuruşun bu versiyonunun geçmişten çok farklı olduğunu göreceksiniz, silahların çeşitleri değişti, taktiklerinizi düzelterek ve genel olarak oyunu daha iyi oynamanız için paranızı yönetmeye daha fazla odaklanmaya başladınız.

Counter Strike Global Offensive Torrent İndir

Counter Strike Global Offensive, CS 1.6’nın modernize edilmiş bir versiyonudur. Aslında, cs 1.6’daki sıradan haritaların birçoğu yeniden tasarlandı ve oyunun çok yeni cs 1.6 veya css counter-strike kaynak oyuncularının alacağı gerçeğine rağmen, yeni Counter Strike Global Offensive sürümüne aktarıldı. oldukça hızlı bir şekilde ve gittikçe alışmaya başlayın, ancak çok şey değişti ve yeni ve mükemmel silah kontrolüne alışmak biraz zaman alabilir. topluluk, skorbord menülerindeki gui’nin yerine geçmesi gibi ilave içerikler ile doğrudan içeri atladı. valf ayrıca cs-go’da genellikle farklı dokular / paintjobs veya hatta silahlarınız veya bıçaklarınız için farklı tipler olan derileri de içeriyordu. Counter Strike Global Offensive, CS 1.6 veya CSS’nin neredeyse her yönünü birleştiriyor.

Pc için buharla başlatılan csgo ek olarak, xbox360 ve playstation3 konsollarında da başlatıldı, ancak konsollardaki oyun, sadece bir kontrol cihazıyla kıyaslandığında daha fazlasını yapabildiğiniz için rekabetçi görmek yerine çok daha rahat. fareye ve klavyeye genel olarak cs: go, cs 1.6’nın toplumun, karşı saldırının önceki sürümlerinde istediği birçok özelliğe sahip yeni ve geliştirilmiş bir sürümüdür ve kesinlikle karşı vuruşun eski versiyonlarının oyuncuları için kesinlikle yüksek bir öneridir. fps cs için tamamen yeniyseniz bile, go kesinlikle bu türe yaklaşmanın çok iyi bir yoludur ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sitemizde Counter Strike Global Offensive’in son sürümünü torrent üzerinden indirebilirsiniz .

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 8/7/Vista/XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 işlemci ve üstü
Bellek: 1GB XP / 2GB Vista ve üstü 256 MB ekran kartı
Ekran Kartı: Pixel Shader 3.0 destekli
DiretX: 9.0c
HDD: 8 GB Disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

İNDİRME LİNKLERİ:
Counter-Strike: Global Offensive İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın
228 kez indirildi