Crysis 2


AÇIKLAMA

Crysis 2 , en çok oynanan PC birinci şahıs crysis serisinin devam oyunudur. Fütüristik savaş, muhteşem yıkım ve dünyanın en büyük sahnesinde uzaylı kıçını tekmeleme şansı olan New York, Crysis 2 , en azından selefine eşit olmak için en azından aştı. Ek özellikler şunlardır: tek oyuncu kampanyasındaki zorlu AI düşmanları, 12 oyuncu çevrimiçi destek, yeni ve geliştirilmiş yükseltilebilir Nanosuit 2 teknolojisi ve daha fazlası.

Dünya bir dizi iklim felaketi tarafından perişan edildi ve toplum toplam çöküşün eşiğinde. Şimdi uzaylılar geri döndü, tam bir işgal gücü, insanlığın toplam imhasından daha az bir şeye bükülmedi ve dünyanın en ikonik kentinden kalbi sökmeye başladı.

New York’ta, korkunç yabancı işgalciler sokakları takip ediyor ve kabus salgını, şehrin sayısız sakinine vahşi salgın hızıyla saldırıyor. Kentin sistemleri kargaşa içinde, caddeleri ve ufku paramparça olmuş ve yanan bir harabe halinde. Bu daha önce hiç görmediğiniz gibi New York City. Ne paramiliter yasa uygulayıcı ne de ABD askeri makinesinin gücü işgalcilere karşı duramaz ve kaçmamayı tercih eden herkes yürüyen ölülerdir. Sadece bu ölüm maelstromunda hayatta kalmak, modern bir askerin gördüğü her şeyin ötesinde teknolojiyi gerektirecektir.

Yine de bir adam hayatta kalmak için bu mirası alacak. Nanosuit 2 ile geleceğin savaş güçlendirme teknolojisini kullanan bir süper asker, insanlığı New York şehri olan kentsel ormanda yıkımdan kurtarmak için son sırayı alacaktır.

Crysis 2 Torrent İndir

New York New York: Crysis, günümüzde geçerli olan PC oyunları için görsel bir ölçüt oluşturdu. Crysis 2, dikkatlerini New York şehrinin zengin kentsel ormanına kaydırarak, konsol ve PC platformlarındaki göstergeyi yeniden tanımlayacak.
Amazing Aliens and AI: Benzersiz grup koordinasyonu ve eylemlerinize gerçekçi tepkiler veren grup davranış sistemleri ile sınıfının en iyisi AI’ya meydan okumak.
Nanosuit 2: Nanosuit ve silahlarını değiştirilmiş modlarla gerçek zamanlı olarak kişiselleştirerek çeşitli üst düzey yeteneklerin kilidini açarak savaş taktiklerini uyarla.
Çok oyunculu: Dünyaca ünlü çok oyunculu nişancı stüdyosu Crytek UK, çok oyunculu oyuncuyu Nanosuit 2’nin dinamik yoğunluğuyla yeniden yaratacak. Nanosuit teknolojisini kullanarak, oyuncu dinamik savaş ortamına yaklaşmak için neredeyse sınırsız yollara sahip.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista veya Windows 7 veya üstü
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2Ghz veya AMD Athlon 64 x2 2Ghz veya daha iyisi
Bellek: 2Gb (Vista için 3Gb)
Ekran: NVidia 512Mb RAM 8800GT, ATI 512Mb RAM 3850HD veya daha iyisi
Ses: DirectX uyumlu ses kartı
DirectX®: 9.0c


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


179 kez indirildi