Crysis 3


AÇIKLAMA

Ödüllü geliştirici Crytek, 2013’ün ilk gişe rekorunu kıran aksiyon oyunu Crysis 3 ile geri döndü! Nanosuit askeri, insanlığını ve acımasız intikamını yeniden keşfetme arayışındaki efsane olarak savaşa geri dön. New York Özgürlük Kulesinin yedi harikasıyla savaşırken benzersiz Nanosuit’inizin gizli ve zırh yetenekleriyle anında uyum sağlayın.

Hem insan hem de yabancı düşmanları avlamak için yepyeni, ileri teknoloji yay ve yabancı silahlarınızın ateş gücünü açığa çıkarın. Ve iradenin ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarırken, heyecan verici katlanma ve dönüşlerle dolu zengin bir hikayede insan iradesinin gücünü yeniden tesis edin.

Crysis 3, sadece Crytek’in ve CryENGINE’ın en son versiyonunun sunabileceği çarpıcı görsellerde gerçekleşen en üst düzey sanal kumsal nişanıdır. Uyarlama ve Saldırı’yı İlkbahar 2013’ten itibaren değerlendirin.

Crysis 3 Torrent indir

Kentsel Yağmur Ormanlarının Yedi Harikası – New York, dev bir nanodomda yer aldı ve yedi ayrı ortamı olan eşsiz bir yağmur ormanına büyüdü. Nihai kum havuzunda ustalaşın ve kendi kişisel avlanma yerinize çevirin.
Değerlendir, Uyarla ve Saldır – Crysis’in yüksek beğeni toplayan sanal oyun oynanışı, oyuncuların yollarını ve yaklaşımlarını seçmelerine izin vermek için daha açık seviyelerle geri döndü. Yükseltilmiş Nanosuit, her zaman birden fazla seçenek vererek kaba kuvvete veya gizli kalmana izin veriyor.
Expanded Multiplayer – Nanosuit’inizi ve yepyeni oyun modlarınızı kişiselleştirmenin yeni yollarını deneyin.
Franchise Tarihindeki En Büyük ve En Patlayıcı Arsenal – Size insan ateşli silahlardan oluşan bir cephanelik sağlamanın yanı sıra, Crysis 3 uzaylı silahları temizlemenize ve tamamen yeni bir imza yayını konuşlandırmanıza izin veriyor
CryENGINE’ın Gelişimi – CryENGINE, Crytek yaratıcı ekibinin gücünü ortaya koyuyor ve görsel olarak çarpıcı ve çeşitli bir oyun deneyimi sunuyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum PC sistem gereksinimleri:
Windows Vista, Windows 7 ya da Windows 8
DX11 destekli 1GB’lık ekran kartı (Nvidia GTS 450, AMD Radeon HD5770 gibi)
2 GB RAM (Vista için 3)
Çift çekirdekli işlemci: Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600), AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+) gibi

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:
Windows Vista, Windows 7 ya da Windows 8
DX11 destekli 1GB’lık ekran kartı (Nvidia GTX 560, AMD Radeon HD5870 gibi)
4GB RAM
Dört çekirdeki işlemci (Intel Core i3-530, AMD Phenom II X2 565 gibi)
Yüksek grafik performansı için gereksinimler:
Windows Vista, Windows 7 ya da Windows 8
DX11 destekli güncel bir ekran kartı (NVidia GTX 680, AMD Radeon HD7970 gibi)
8GB RAM


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


224 kez indirildi