Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Crysis Warhead

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:26:53
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Crysis Warhead


AÇIKLAMA

Crysis Warhead oyununda, oyuncular Crysis’in en unutulmaz karakterlerinden biri olan ‘Psiko’ olarak da bilinen Çavuş Sykes’in Nanosuit’lerini giyiyorlar. Delta Force kadrosu Nomad’dan daha fazla saldırgan ve saldırgan olan oyuncular, Psycho’nun orijinal oyunun olayları sırasında paralel hikayesini deneyimleyerek, adanın diğer tarafındaki yaşamın hayal edebileceğinden çok daha yoğun ve patlayıcı olduğunu keşfettiler. Neyse ki, Psycho’nin Nanosuit’i aynı derecede yetenekli ve oyunculara her durumda hükmetmek için ihtiyaç duydukları araçlara erişebilmelerini sağlayan tamamen özelleştirilebilir silahlar ve yeni araçlar ile daha da büyük bir cephaneliği sunuyor. Bu yeni tek oyunculu kampanyanın yanı sıra, Crysis Warhead ayrıca yeni çok oyunculu içerik sunuyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Pentium 4 2,8 GHz (Vista için 3,2 GHz), Intel Core 2,0 GHz (Vista için 3,1 GHz), AMD Athlon 300+ (Vista için 3400+) ve üzeri
Bellek: 1 GB (Vista için 1,6 GB)
Ekran Kartı: 256 MB Nvidia GeForce 5500 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Vista için Radeon X800 Pro) ve üzeri
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Service Pack 2 veya Vista
DirectX: DX9.0c veya DX10


GÖRSELLER & VİDEO

Crysis WarheadCrysis WarheadCrysis Warhead

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir