Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Crysis

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:26:52
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Crysis


AÇIKLAMA

2007’deki PC nişancı Crysis’in tartışması kaçınılmaz olarak grafiklerine dönüşüyor. Güzel bir oyundu, bugüne kadarki en canlı maceralardan biri yapan inanılmaz teknolojiye sahip. Bazıları için, bir tetikçi olarak mükemmellik ikincil, bu da çok kötü: Crysis, etki yaratmak için teknolojik harikalarına güvenmeyen eğlenceli ve zorlu bir oyundur. Şimdi, Xbox 360 ve PlayStation 3 sahipleri, bu harikaları kendileri için tecrübe ediyorlar ve kısmen Crysis 2’den çekilen bazı arayüz tweaksleri nedeniyle oyunun iyi devam ettiğini öğrenmekten memnun olmalılar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
Windows XP veya Windows Vista
İşlemci: XP için 2.8, Vista için 3.2 GHz eşleniği
Bellek: XP için 1 GB, Vista için 1.5 GB
Ekran kartı: 256 MB bellekli nVidia GeForce 6800GT, ATI Radeon 9800 Pro. Vista için Radeon X800 Pro denmiş. Mobil GPU’lar ve entegre grafik yongaları desteklenmiyor, ama mobil olanlarda çalışabilir.
Sabit disk: 12 GB boş disk alanı
DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri
Windows XP veya Vista
İşlemci: 2.2 GHz’den daha hızlı Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 4400+
2 GB bellek
Ekran kartı: nVidia GeForce 8800 GTS/640 veya benzeri


GÖRSELLER & VİDEO

Crysis Crysis Crysis

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir