DCL The Game

DCL The Game


AÇIKLAMA

30’dan fazla muhteşem pistte uçun ve dünyanın her yerinden diğer pilotlarla çevrimiçi olarak yarışın! LAAX’ın kar yarı boruları veya Reutte’nin kale kalıntıları gibi gerçek drone yarış pistlerini keşfedin. Her konum yeni ve benzersiz bir meydan okuma sunacak ve tüm pilot becerilerinizi talep edecektir!

DCL: Oyun her deneyim seviyesi için mükemmel bir meydan okuma sunuyor. Daha önce hiç drone görmemiş olsanız bile Arcade moduyla eğlenebilirsiniz. Amatör bir pilot olarak becerilerinizi geliştirebilir veya deneyimli bir pilot olarak pratik yapabilir ve rekabet edebilirsiniz.

Drone’nuzu bir klavye, gamepad veya son simülasyon için – vericinizi bağlayın ve gerçek bir drone pilotu gibi uçun! Yeni başlayanlar Arcade veya GPS modunda uçabilir ve giriş yöntemi olarak klavye veya gamepad kullanabilirler. Tam daldırma için – ve en hızlı süreleri elde etmek için – özellikle DCL Taslak Seçimi’ne hak kazanmak istiyorsanız, sizi gerçek bir drone ile uçmaya hazırladığı için bir verici ile uçmanız önerilir!

En hızlı süreleri uçurun ve DCL Taslak Seçimi’ne hak kazanın. Dünyadaki en iyi 200 pilot Cannes’daki (Fransa) Taslak Seçim Etkinliğine davet edilecek ve DCL Takımlarından biri tarafından seçilme ve dünyanın en büyük Drone Yarış Ligi olan gerçek bir DCL sezonunda rekabet etme şansına sahip olacak!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Core i5-670
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX650
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Core i7 4770k
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX970
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

DCL The Game
DCL The Game
DCL The Game


İNDİRME LİNKLERİ:
DCL The Game İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


97 kez indirildi