Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Dead or Alive 6

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:46:12
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Dead or Alive 6

AÇIKLAMA

Dead or Alive 6 franchise Koei Tecmo Games ‘Team NINJA tarafından üretilen bir AAA dövüş oyunu serisidir. 1996 yılında orijinal DEAD OR ALIVE arcade oyunu ile başlayan ve o zamandan beri dünya çapında çok sayıda konsol ve arcade makinesinde ortaya çıkan hızlı tempolu 3D dövüş oyunlarından oluşuyor. DEAD OR ALIVE 6’da, DOA dünyası, mümkün olan en yüksek seviyede yeni dövüş eğlencesi sağlamayı amaçlayan, hem gelişmiş görseller hem de güncellenmiş bir savaş sistemi içeren, her zamankinden daha canlı hale getirildi. Hikaye, DEAD OR ALIVE olaylarını takip edecek 5, 2 ayrı ana anlatıya odaklanarak; yani, “Ninja ve DOATEC” ile “Donovan’ın önderlik ettiği MIST” e karşı mücadele ve 6. Dead or Alive 6 Turnuvası sırasında meydana gelen olaylar. Karakterleri döndürmek için yeni bir yan hikaye bölümü de eklenecek. Yeni bir grafik motorunun yardımıyla, DOA6, dövüş oyunlarının görsel eğlencesini tamamen yeni bir seviyeye getirmeyi amaçlamaktadır. Grafikler hem baştan çıkarıcı hem güzel hem de gerçekçi olacak şekilde geliştirildi, yüz ifadelerinin artması, ter ve kirin karakter modellerinde gösterilmesi gibi özel efektler ve gerçekçi vuruş efektleri ortaya çıktı.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
– İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5 GHz veya AMD FX-8370 4.1 GHz
– RAM: 8 GB sistem belleği
– GPU RAM: 2 GB Video belleği
– GPU: GeForce GTX 770 veyaRadeon R9 280X
– DX: DirectX 11
– HDD: 50 GB gerekli alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
– İşlemci: Intel Core i7-8700 3.2 GHz veya AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz
– RAM: 16 GB sistem belleği
– GPU RAM: 6 GB Video belleği
– GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 580 8GB
– DX: DirectX 12
– HDD: 50 GB gerekli alan

RESİM ve VİDEOLAR

Dead or Alive 6

Dead or Alive 6

Dead or Alive 6

İNDİRME LİNKLERİ:
Dead or Alive 6 İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir