Desolate

 Desolate


AÇIKLAMA

İki yıl önce Granichny Adası, kökeni bilinmeyen büyük çaplı bir felaketin merkez üssü oldu. “Yeni Işık” konglomerası bu felaket olayını kapattı ve şimdi sonuçları olabildiğince düzeltmeyi hedefliyor.
Büyük bir kampanya devam ediyor, bu sırada çoğu gönüllü ellerinde silah bulundurmayan “Gönüllüler” Granichny’ye gönderiliyor. Görevleri – geçmişin hatalarını değiştirmeyi umarak adanın paranormal aktivitelerini araştırmak, bilgi toplamak ve tehlikeli görevleri üstlenmek. Hiçbiri gelecek olana hazır değil.
Bir Gönüllünün rolünü oynayın ve canavarlardan ve deli adamlardan doğaüstü anormalliklere ve görünüşte imkansız hava modellerine kadar her şekil ve büyüklükte tehditlerle dolu bir yeri keşfedin. Sırlarını ortaya çıkarmak için bu terk edilmiş dünyanın şimdiki zamanına yolculuk edin.

– Karanlık geçmiş
Terk edilmiş yerleşimler, askeri üsler ve çok gizli tesislerle dolu gizemli adayı keşfedin. Adanın sırlarını araştırın – gizemli tarihini ortaya çıkarmak için Granichny’nin önceki yerleşimcilerinden notlar ve günlükler bulun.
– Tehditleri araştırın
Canavarlara, yağmacılara ve askerlere karşı açık dövüşlerde hayatınız için savaşın veya gölgelerden kritik hasar vermek için gizliliği kullanın. Granichny’nin yaratıklarını araştırın ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinirken savaşta avantajlar kazanın.
– Birlik Yoluyla Güç
Düşen takım üyelerinizi canlandırmak gibi benzersiz takım temelli yeteneklerle adanın tehlikelerini atlatmak için daha iyi bir şansa sahip olmak için 4 kişilik bir takıma katılın – ya da cesaretinizi kanıtlamak için yalnız bir kurt gibi davranın.
– Atıklar arasında gelişin
Yeni yeteneklerin kilidini açın ve hayatta kalma şansınızı artırmak için onları eğitin. Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı oluşturmak, değiştirmek ve yükseltmek için tarifleri ve bileşenleri toplayın. Gönüllülerinizi adadaki yolculuğunuz boyunca attığınız yeni kıyafetler ve zırhlarla özelleştirin.
– Deliliğe diren (ya da seni tüketmesine izin ver)
Sadece fiziksel durumunuza değil, zihinsel durumunuza da dikkat edin. Granichny’nin deliliği, etrafınızdaki dünyayı ve kendinizi değiştirecektir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or analogue with 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX®-compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or analogue with 4 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Desolate
 Desolate
 Desolate


İNDİRME LİNKLERİ:
Desolate İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


160 kez indirildi