Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Devil May Cry 3

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:00:23
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Devil May Cry 3


AÇIKLAMA

Scarlet, şeytanın kanı gibi, bir pelerin. Acımasız, cehennem uçurum gibi bir kılıç. Rüzgar simli saçlarını sallıyor … Dante, her zaman olduğu gibi kusursuzdur, şeytani bir şekilde tığ işi yapmıştır, şeytani bir şekilde yakışıklı ve şeytani bir şekilde erkek kardeşine kızmıştır. Yolda durmaya cesaret eden herkesle hesaplaşmalı. Devil May Cry 3, Dante ve kardeşi Virgil arasındaki yüzleşmeyi anlatıyor. Başlıca karakter – kırmızı bir yağmurlukta çekici bir sarışın – şeytan dünyasının derinliklerine acele etmek ve insanların dünyasını cehennem yaratıklarının işgalinden koruyan mührü kırmaya kararlı olan Virgil’i durdurmak zorunda kalacak. Oyunun özel baskısında birçok sürpriz gizlenir: ek video ekleri ve animasyon, ana karakterin alternatif kıyafetleri, 5 oyun karakteri ve daha fazlası.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP/2000*
İşlemci: Intel Pentium 3 1.0 GHz
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: 128MB VRAM, Shader 2.0
DiretX: 9.0c
HDD: 2 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Intel Premium 4 Processor 2.0 Ghz
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: 256MB VRAM, Shader 2.0
DiretX: 9.0c
HDD: 5 GB Disk alanı


GÖRSELLER & VİDEO

Devil May Cry 3 Devil May Cry 3 Devil May Cry 3

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir