Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Devil May Cry 4

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:21:49
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Devil May Cry 4


AÇIKLAMA

Şaşırtıcı şık aksiyon oyununun en son versiyonu olan Devil May Cry 4’ün Özel Sürümünde oynanabilir beş karakterden birinin kontrolünü elinize alın! Devil May Cry 4, oyuncuları yeni bir kahramanın tanıdık bir kahramanla çarpıştığı gotik bir doğaüstü dünyasına sürükler. Yeni lider adam Nero olarak oyuncular, benzersiz bir oyun mekaniği olan güçlü “Devil Bringer” kolunu kullanarak inanılmaz saldırılara ve kesintisiz kombinasyonlara neden olacaklar. Uzak bir diyarın kıyısında, Fortuna kale kasabası yatıyor. Kılıç Düzeni olarak bilinen grubun gizemli bir din uyguladığı yer burasıdır. Onlar, tanrıları olarak insanları korumak için savaşan ve tüm şeytanların imhasına bağlı olan şeytan savaşçı Sparda’yı reddetti. Order’dan genç bir şövalye olan Nero, Dante’yi bulmakla görevli Kılıç Tarikatı’nın başını öldüren gizemli suikastçi. Aynı zamanda, şehir genelinde daha çok şeytan ortaya çıkmaya başlar. Nero yakında Dante’nin görünüşünün ardındaki nedenleri ve Kılıç Nişanı’nın niyetlerinin ardındaki gerçeği keşfetmeye gelecek.

ÜÇ Yeni Oynanabilir Karakter!
Vergil güçlü, ancak teknik bir karakterdir, bu nedenle yeni başlayanlar güvenle oynayabilir, tecrübeli gaziler ise hamlelerinde ustalaşırken yeteneklerini daha da geliştirebilir. Tüm beceri düzeyleri için harika!
Lady, ilk oynanabilir görünümünde, uzun mesafeli, güçlü ataklarda uzmanlaşmıştır. Kalina Ann roketatarını, kıskaç teli ve çok çeşitli harika silahları kullanarak zarafet ve kolaylıkla mücadele edebilir
Trish, çok çeşitli kombinasyonları gerçekleştirmek için şeytani kılıcı Sparda’yı kullanıyor. Sparda eve girip düşmanlarına özerk bir şekilde saldırırken, Trish tandem içinde savaşabilir!
Efsanevi Kara Şövalye Modu: Ekstra zorluk ve maksimum memnuniyet için aynı anda çok sayıda düşmanla savaş!
Rafine Oyun: Oyun temposunu geliştirmek için küçük ayarlamalar yapıldı ve hem yeni hem de geri dönen oyuncular için daha iyi bir deneyim sağladı.
Silahların ve kılıç oyununun imza harmanı
Derin açılan sistem, düşmanların şık şekilde gönderilmesini ödüllendiriyor
Tüm karakterler için farklı silahlar ve hamleler


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 2
İşlemci: Intel 4 Pentium işlemci veya daha iyisi
Bellek: 512 MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 series veya daha iyisi
Depolama: 8GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo işlemci veya daha iyisi
Bellek: 1GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 series veya daha iyisi
Depolama: 8GB boş alan


GÖRSELLER & VİDEO

Devil May Cry 4Devil May Cry 4Devil May Cry 4

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir