Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Diesel Brothers Truck Building Simulator

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:02:42
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Diesel Brothers Truck Building Simulator

 

AÇIKLAMA

Diesel Brothers Truck Building Simulator çok oyunculu ve modlu bir otomobil tuning simülatörüdür aynı zamanda tek oyunculu olarakta oynayabilirsiniz. Dört tekerlekli çarkı bulun ve bunları efsanevi dizel yakıt içen canavarlara dönüştürün!

Püskürtme tabancanızdan faydalanın ve sıvı haksızlık yaratın. Özel dokunuşunuzu eklemek için kamyonu özel çıkartmalarımızla bitirin ya da kendiniz yapın! En iyi fotoğraflarınızı Sosyal Medya’da paylaşmayı unutmayın. Dünyanın magnum opus’unuzu görmesine izin verin!

Tüm aracı sökünüz ve şasiyi sökünüz, sonra istediğiniz parçaları kullanarak yeniden inşa ediniz. Dizel kamyonlar bir yaşam tarzı ve garaj sizin yeni eviniz. 12-inç süspansiyonu sever misin? Her şey sana bağlı!

Garajınıza üç arkadaşınızı davet edin ve yeteneklerinizi yerine getirmek için benzersiz karakterler seçin. Birlikte hurdalıklardaki nadir parçaları arayabilir, kamyonları kasadan tamamen yeniden inşa edebilir ya da birbirleriyle yarışabilirsiniz.

Nadir parçaları bulmak için hurdalıkları temizle veya arkadaşlarını avına gönder. Araba parçaları ararken, eski paslı enkazları bulabilirsiniz. Görünüşüyle kanmayın, çürümüş çerçeve bir sonraki Mega Ram Koşucusu olabilir. Yapınızı tamamladığınızda, satabilirsiniz ya da … birinin gününü kamyonda geçirmesini sağlamak için bağışlayabilirsiniz!

Ayar ve sürüş becerilerini test et. En iyi sonuçları elde etmek ve çevrimiçi ortamda onlara karşı yarışırken rakiplerinizin üstünlüğünü kanıtlamak için kamyonunuzun performansını azaltın.

Oyun modding desteği sağladığından, oluşturabildiğin her şeyi ekle. Kamyonunuzu kendinden tasarlanan lastiklerle değiştirmeyi hayal ediyorsanız, bunun için Sakalların Kardeşleri burada!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or Newer. Doesn’t support Mac OS.
İşlemci: Intel Core i5 (4th gen)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 760 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or Newer. Doesn’t support Mac OS.
İşlemci: Intel Core i7 (4th gen)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 970 8GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible

GÖRSELLER & VİDEO

Diesel Brothers Truck Building Simulator Diesel Brothers Truck Building Simulator Diesel Brothers Truck Building Simulator

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir