DiRT 4


AÇIKLAMA

Motor sporları doğası gereği tehlikelidir. DiRT 4 tamamen bu tehlikeyi kucaklamakla ilgilidir. Off-road yarışları için kesinlikle hayati olan heyecan, heyecan ve adrenalin hakkında. Ve daha da fazlası, bu duyguyu sevmekle ilgili. Tamamen düz bir uçurumun yanına itmekle ilgili. Biraz fazla küçük olan boşluğu bulmak. Bir kamyonda ne kadar hava alabileceğinizi görmek. Buna “korkusuzluk” diyorlar.

DiRT 4 ayrıca Sahne Alanınız adlı oyun değiştiren bir sisteme sahiptir; bir düğmeye basarak neredeyse sonsuz sayıda benzersiz sahne üretmenizi sağlayan yenilikçi bir ralli rotası oluşturma aracı. Konumunuzu seçiyorsunuz ve rota parametrelerini ayarlıyorsunuz, sonra Sahne Alanınız yarışabileceğiniz, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve daha sonra zamanınızı yenmek için onlara meydan okuyabileceğiniz benzersiz bir ralli sahnesi oluşturmak için zor işi yapıyor. Sahneniz deneyimli ralli oyuncularının daha uzun, daha teknik rotalar oluşturmasına izin verirken, yeni gelenler yeteneklerini geliştirdikçe daha kısa yollar oluşturabilirler.DiRT 4 ile Codemasters geçen yılki DiRT Rallisi’nden korkusuzluk ve gerçekçilik seviyelerini korkusuzluk ile birleştirmeye çalıştı. eleştirmenlerce beğenilen önyargıları DiRT 2 ve DiRT 3’te daha önce görülen heyecan, erişilebilirlik ve adrenalin yakıtlı yarışlar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: AMD FX Series veya Intel Core i3 Seri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD HD5570 veya NVIDIA GT440 with 1GB of VRAM (DirectX 11)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64bit Version of Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 4690 veya AMD FX 8320
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 veya AMD R9 390
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

DiRT 4
DiRT 4
DiRT 4


İNDİRME LİNKLERİ:
DiRT 4 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


296 kez indirildi